Go to Medium po polsku
Medium po polsku
Letter sent on Feb 19, 2016

W ostatnim tygodniu na Medium (13.02–19.02)

Cześć! W ten piątkowy poranek mamy dla Ciebie kilka ciekawych historii, które pojawiły się w ostatnim tygodniu na polskim Medium. Jeśli spodoba Ci się któraś z nich, zachęcamy do polecenia jej na Medium i udostępnienia swoim znajomym.

W ten piątek polecamy:

Brexit wyzwaniem dla europejskich mediów

Autor: VoxEurop · 3 min

Rok 2016 zdominują debaty o politycznym trzęsieniu ziemi, jakim może być ewentualne wyjście Wielkiej Brytanii z UE w następstwie referendum ogłoszonego przez Davida Camerona. Te dyskusje dotyczyć będzie nie tylko Brytyjczyków, ale wszystkich mieszkańców Europy, podkreśla szef sieci Euranet Plus.

14 inspirujących prezentacji TED dla przedsiębiorców i nie tylko

Autor: Arkadiusz Szczudło · 2 min

Jestem wielkim fanem prezentacji i wystąpień osób współpracujących z TED. Masz okazję zobaczyć teraz kilka z najciekawszych wystąpień, które ostatnio obejrzałem. Znajdziesz tam prelegentów nie tylko z całego świata, ale i z Polski. Pomogą Ci one w prowadzeniu swojego własnego biznesu oraz zainspirują do dalszego działania…

Instant Articles na Facebooku — o czym nie napisali na Antyweb.pl i Spidersweb.pl

Autor: Dawid Martynowski · 4 min

Facebook poinformował, że od 12 kwietnia 2016 roku każdy wydawca będzie mógł korzystać z Instant Articles. Polscy i zagraniczni tech blogerzy opisali wczoraj jakie to korzyści przynosi dla wydawcy Facebook Instant Articles. Opisali oni tylko korzyści, niestety zostały pominięte minusy takich rozwiązań. Szybkość wczytywania, jakość grafik są oczywiście ważne ale…no właśnie zabrakło “ale”…

tata, mcdonalds i jajecznica

Autor: Mateusz Sidorek · 6 min

Szliśmy z tatą szeroką ulicą pełną ludzi. Wszyscy dokądś biegli i wyglądali na mocno zmartwionych, czasem przypominali mamę, kiedy czekaliśmy wieczorami aż tata wróci z pracy. Lubiłem mówić do niego Grzesiek, to było bardzo śmieszne i miłe imię…

Ostatnia wiadomość

Autor: Mateusz Zimecki · 1 min

Leandro Demori z Medium em Português chciałby poznać historie ukryte za ostatnimi wiadomościami od naszych bliskich i opublikować je na Medium:

Mój teść, który był dla mnie jak drugi ojciec, zmarł na raka pięć lat temu. Kiedy tylko za nim tęsknię, czytam wiadomości, które mi wysyłał. Czytam je w ciszy, uśmiechając się do siebie i płacząc, i przypominam sobie jaki był. Nie sądzę, że jestem jedyną osobą, która tak robi. Chciałbym poznać inne historie.

Otrzymujesz tę wiadomość, bo obserwujesz publikację Medium po polsku w serwisie medium.com. Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas maili, możesz się wypisać klikając Unsubscribe poniżej lub zmieniając ustawienia swojego konta.

Obserwuj Medium Polska na Twitterze i Facebooku.