Go to Medium po polsku
Medium po polsku
Letter sent on Jan 8, 2016

W ostatnim tygodniu na Medium

Cześć! W ten piątkowy poranek mamy dla Ciebie kilka ciekawych historii, które pojawiły się w ostatnim tygodniu na polskim Medium. Jeśli spodoba Ci się któraś z nich, zachęcamy do polecenia jej na Medium i udostępnienia swoim znajomym.

W ten piątek polecamy:

Sześć pytań o Europę

Autor: VoxEurop w VoxEurop Polska · 4 min

Większość nierozwiązanych kwestii z 2015 r. — kryzys uchodźczy, wysokie bezrobocie czy terroryzm — powróci w nowym roku. Jednak brytyjskie referendum w sprawie dalszego członkostwa w Unii, które najpewniej odbędzie się w czerwcu, przysłoni je wszystkie, pisze założyciel fundacji Wake Up Europe!

8 rzeczy, których dowiesz się o sobie odcinając się od Social Mediów

Autor: Tomasz Nadolny · 5 min

Odchodząc od dotychczasowej konwencji, tym razem o bardziej prywatnych doświadczeniach i eksperymencie, który właśnie na sobie samym przeprowadzam. Koniec starego i początek nowego roku to dobry czas na zmiany, postanowienia i wyciągania z nich wniosków…

Co się zmieni w 2016 roku? Prognozy!

Autor: Paula Ratajczak · 2 min

Żyjecie? Resztki alkoholu wyparowały z waszych organizmów? Jesteście w stanie wykonywać więcej niż jedną czynność — spanie? Jeśli tak, to chwytajcie za szklankę wody (lub butlę 5-litrową) i przeczytajcie moje prognozy na nadchodzący rok. Co się zmieni w 2016 roku? Zobaczcie!

Nowe technologie v2016

Autor: Paweł Masny w Publicon Magazine · 3 min

Ubiegły rok dostarczył nam niezliczoną ilość rozwiązań technologicznych, mających usprawnić codzienne życie. Tempo, w jakim rozwija się ten rynek jest na tyle dynamiczne, że czasem nawet osoby na co dzień zawodowo zajmujące się nowinkami dotyczącymi elektroniki mają problemy, aby nadążyć za jego wartkim nurtem…

WOŚP a degeneracja

Autor: Ewa Lalik · 1 min

Wpłacę na WOŚP, w niedzielę cały dzień będę siedzieć przed TV i oglądać relację z reklamami, “fuck you” pisowcom. Szatan?

Nic już nie będzie tak jak dawniej

Autor: VoxEurop w VoxEurop Polska · 3 min

Wybory parlamentarne, które odbyły się 29 grudnia położyły kres systemowi dwupartyjnemu, który trwał w Hiszpanii od 1978 r. Zdaniem hiszpańskiej prasy oznacza to koniec pewnej epoki oraz początek niepewności związanej z tworzeniem koalicyjnego rządu.

Otrzymujesz tę wiadomość, bo obserwujesz publikację Medium po polsku w serwisie medium.com. Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas maili, możesz się wypisać klikając Unsubscribe poniżej lub zmieniając ustawienia swojego konta.

Obserwuj Medium Polska na Twitterze i Facebooku.