Laura Ashley (Copywriting)

Laura Ashley, bünyesinde İngiliz asaleti ve estetiğini barındıran yenilikçi ürün tasarımlarıyla tekstil, ev dekorasyonu ve mutfak araç-gereçleri alanına odaklanmış, Avrupa’nın moda devleri üzerinde etkisi olan bir markadır. Özellikle kadın ve çocuk giyim alanında başarılı kesimleriyle, dekorasyon alanında evinize ve mutfağınıza sanatsallık katacak tasarımlarıyla Laura Ashley ürünleri her zevkten insana hitap edebilecek nitelikte. Laura Ashley, üründe görselliğe önem veren ve Avrupa modasıyla paralel gitmek isteyen hanımlara geniş yelpazeli bir ürün çeşitliliği sağlıyor.

Ev dekorasyonunda, duvar kağıtlarından, boya aksesuarlarına farklı görsel özelliklere sahip; oturma odanızı, çocuklarınızın odasını, mutfağınızı ve yatak odanızı kişisel zevklerinize göre dekore edebileceğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca farklı desenler ve renklerde duvar kağıtlarıyla evinize ferahlık hakim olacak. Laura Ashley online olarak sunduğu kataloglarla oturma odanızı, seçtiğiniz duvar kağıtları ya da boya rengiyle kombine edebilecek şekilde donatma fırsatı veriyor.

Laura Ashley outlet ürünleri, özgün kalitesi ve yaratıcı çizimleriyle öne çıkıyor. Gündelik hayatta esnekliği ve rahatlığı vaat eden t-shirtler, etekler, şortlar ve kişiliğinize renk katacak onlarca aksesuarlar mevcut. Yarım asra aşkın marka tecrübesiyle Laura Ashley, fotoğrafik bir ürün felsefesine sahip. Bu özelliğiyle paralel olarak her sezon güncellediği üretim politikasıyla size kendinizi moda bloğundan çıkmış gibi hissettirecek ürünlere ulaşabilirsiniz.

Özgünlüğüyle fark yaratan Laura Ashley fiyatları ile de aynı etkiyi yaratıyor. Geniş yelpazeli fiyat aralığıyla, her bütçeden kesime hitap eden tarifeler sunabiliyor. Tüm kataloglarına online olarak erişim olanaklarının yarı sıra, takım ürünlerde ve tekstil ürünlerinde promosyonlar ve avantajlar da sizi bekliyor.

29.03.2016, İçerik Bulutu platformundan Markafoni için tarafımca yazıldı.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.