114 Marka ile 14. Yaşa Merhaba!

Positive yolculuğumuzda 9 farklı sektörden 114 markamızla 14. yaşımıza beraber geldik. Emek ve özveri ile yaratılan projelerimizi 59 ödül ile taçlandırdık.

Markaların dijitalleşme süreçlerini en üst seviyeye çıkartan özelleştirilmiş kullanıcı deneyimi odaklı teknolojik ve inovatif çözümler geliştirmek amacıyla kurulduğumuz günden bu yana tamamı sektör profesyonelleri, kullanıcı deneyimi uzmanları ve mühendislerden oluşan ekibimizle 236 özelleştirilmiş projeye imza attık.

Aralarında IDC Türkiye Dijital Perakende Ödülleri, Altın Örümcek, WebAwards, W3 Awards ve Davey Awards gibi prestijli ödüllerin bulunduğu 59 UI/UX ödülüne layık görüldük.

Başta perakende olmak üzere, hizmet verdiğimiz farklı sektörlerdeki uzmanlığımız ile merkezinde kullanıcı deneyimi ve çoklu kanal yaklaşımının bulunduğu çözümler sunarak markaların dijital ekonomiden en verimli şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Dijitalleşme sürecinde markaların karşılaşacağı en zor problemler için bile, uzman danışmanlarımız ile süreçleri tasarlıyor, E-ticaret ve omni-channel platformları ve özelleştirilmiş mobil & responsive & web uygulamaları geliştiriyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren mükemmel kullanıcı deneyimini sağlama tutkusuyla, veriye ve araştırmaya dayalı tasarım yeteneğiyle fark yaratarak, online ve offline dünyalar için uygulanabilir arayüzler yaratıyoruz. AR-GE merkezimizde inovatif projelerinin omni-channel süreçlerinin altyapı kodlamalarını, testlerini ve gerekli geliştirmelerini gerçekleştiriyoruz.

Yeni yaşımızla beraber katlanarak artan deneyimimiz ve tecrübemizle daha nice başarılı projelere beraberce imza atmak dileğiyle…

Like what you read? Give Positive a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.