Positive
Positive
Jul 22 · 2 min read

2019 İLKBAHAR-YAZ ETKİNLİKLERİNDE, HIZLI ÖDE & GEÇ SİSTEMİ
EVENTPAYPRO’YU KULLANANLAR SIRA BEKLEMEDEN FESTİVALİN TADINI ÇIKARTIYORLAR

Kredi Kartından 4 kat hızlı çalışan ödeme altyapısı ile etkinliklerde; giriş, yiyecek ve içecek standlarında uzayan kuyrukları ortadan kaldıran yeni nesil ödeme ve festival suiti EventPayPro 2019 ilkbahar-yaz döneminde birbirinden güzel festivallerde onbinlerce kişi tarafından kullanılıyor.

Festivallerde kullanıcılara kesintisiz deneyim sağlamak amacıyla yola çıktığımız 2018 Mayıs ayından beri EventPayPro’yu etkinliğine ekleyen festivaller; katılımcılarının girişi ile başlayan ve festivalin her anında hızlı ödeme sağlayan festival süitimiz ile mükemmel bir eğlence deneyimi yaşıyorlar.

2019 İlkbahar-Yaz festival sezonu devam ederken birbirinden güzel festivallerde kapı girişinden yiyecek içecek sıralarına kadar katılımcılara en fazla vakti kaybettiren kuyruklara çözüm bulduk ve önümüzdeki aylardaki festivallerde de eğlenceye aralıksız bir şekilde devam etmeleri için sahada olacağız.

Festivalin ilk anı ile başlayan ve festival bitimi ile devam eden bu süreç nasıl mı?

Katılımcılar isterlerse alana gelmeden isterlerse geldikten sonra festival markasına özel hazırladığımız uygulamayı indirerek, harcamada kullanmak istedikleri bir veya birden çok kredi kartını kendilerine özel hazırlanmış %100 güvenli dijital cüzdana tanımlıyorlar.

İster festivalin organize ettiği transfer ile, ister kendi araçları ile geldikleri festivalin başladığı ilk adım itibariyle uygulamayı kullanıyorlar. Organizasyonun anlaşmalı transferinde ödemeyi uygulama ile yapabilecekleri gibi kendi araçları ile geldiklerinde vale hizmetinde de ödemelerini uygulamaları ile yapıyorlar.

Festival girişinde kapı kuyruğunda beklemek istemeyenler için ekstra hızlı giriş özelliği sunan “EventPay Giriş” kodunu satın alarak alana kendilerine özel ayrılmış kapıdan sadece telefondaki QR kodu göstererek giriyorlar.

Sevdikleri sanatçıların sahne saatleri ve hangi sahnede yer alacaklarını uygulamadan takip ediyor ve etkinlik boyunca yeme içme noktalarından kredi kartından 4 kat hızlı ödeme alan, Pos kağıdı bitti veya para üstünü sonra vereceğiz gibi ödeme sorunlarını yaşamadan hızı öde & geç sistemi ile ödeyip satın almak istediklerini alıp, konser alanına vakit kaybetmeden dönüyor, sevdikleri sanatçıların şarkılarını kaçırmadan eğleniyorlar.

Sahada olduğu yeri kaybetmek istemeyenler için festivalin oluşturduğu gezici saha görevlilerinden de yiyecek ve içeceklerini sadece uygulamalarındaki kişiye özel yaratılmış QR kodu göstererek satın alıyorlar.

Kuyruklara son veren EventPayPro ile festival katılımcıları favori konseri ve en sevdiği parçaları an be an takip ederken; festival süresince etkinliğin düzenlediği sürpriz tekliflerden de anında haberdar oluyorlar.

Sadece festivali ve sevdikleri sanatçıların sahnelerini doyasıya eğlenerek yaşayan katılımcılar, festival sonunda dijital cüzdanlarında kalan parayı da uygulamada yükleme yapmak için kullandıkları kredi kartlarına hızlıca geri alıyorlar.

EventPayPro’nun 2019 ilkbahar-yaz festival çözümünü kullanan etkinliklerden şimdilik haberler böyle. Önümüzde güneşin ışıl ışıl parladığı, açık havada konser keyfinin daha da katlanarak arttığı bir Ağustos ayı var. Aralıksız eğlencenin devam edeceği, festivalin her anının doyasıya yaşanacağı yeni festivallerde görüşmek üzere…

EventPayPro ekibi…

Positive A Digital Approach

Positive, markaların dijitalleşme süreçlerini en üst seviyeye çıkartan özelleştirilmiş kullanıcı deneyimi odaklı teknoloji ve inovasyon çözümleri şirketidir. 2005 yılında kuruldu. Tamamı sektör profesyonelleri, kullanıcı deneyimi uzmanları ve mühendislerden oluşan ekibi ile gerid

Positive

Written by

Positive

A Digital Approach

Positive A Digital Approach

Positive, markaların dijitalleşme süreçlerini en üst seviyeye çıkartan özelleştirilmiş kullanıcı deneyimi odaklı teknoloji ve inovasyon çözümleri şirketidir. 2005 yılında kuruldu. Tamamı sektör profesyonelleri, kullanıcı deneyimi uzmanları ve mühendislerden oluşan ekibi ile gerid

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade