PPC Bee slaví 3. narozeniny!

Slavíme!! Už pět let vyvíjíme nástroj, který má v oblibě čím dál víc PPC specialistů, eshopů, agentur a ecommerce nadšenců. A už jsou to tři roky, kdy jsme tomu všemu dodali formálnost v podobě vlastní firmy a týmu, který 
PPC Bee opečovává a pomáhá s jejím rozvojem.

Jako CEO jsem s PPC Bee taky tři roky. Za tu dobu jsme si prošli ohromným vývojem, nejen co se technologické stránky nástroje týče, ale i lidsky. Řídíme se několika základními hodnotami, které z naší firmy, toolu a členů týmu nedělají jenom další z nástrojů v záložce prohlížeče s anonymními tvářemi v pozadí, ale dělají z nás parťáka pro naše klienty, za které bez nadsázky dýcháme. Jejich úspěch je náš úspěch. Pracujeme v týmu, který na sobě konstantně pracuje, učí se, vzájemně se podporuje a motivuje. A v neposlední řadě pracujeme na věcech, které dávají smysl a které nás baví neustále zdokonalovat.

Stali jsme se tou firmou, ve které si klienti často zamluví židli, aby mohli pracovat v prostředí, ve kterém se cítí jako doma. Stávají se na chvíle, které jsme si velmi oblíbili, součástí našeho týmu. Stali jsme se nástrojem, kterému důvěřují velikání české i zahraniční ecommerce, které respektujeme a učíme se od nich, protože jsou to oni, kdo mají přání a potřeby a my je dokážeme rychle realizovat.

Stali jsme se firmou, která je sebevědomá a hrdá na to, co všechno má za sebou a co má ještě v plánu. Nepoměřujeme se s konkurencí, protože máme svoji cestu a směr, který je jen a jen náš. Těší nás ale, když se ostatní poměřují s námi, protože je to známka toho, že to děláme dobře.

Stali jsme se týmem, se kterým uchazeči o práci rádi stráví celý den, protože jim dáme zažít pocit, jakoby v našem týmu už dávno byli. Jsme totiž týmem, který se se svými znalostmi, dovednostmi a zkušenostmi dokonale doplňuje jako puzzle tvořené z unikátních osobnostní a charakterů.

Slavíme, protože jsme PPC Bee. Z celého srdce děkujeme všem našim klientům, uživatelům, partnerům a přátelům za to, že nám pomáhají psát náš příběh.