Support PPC Bee v kostce

Usilovně se snažíme, aby byla PPC Bee uživatelsky co nejpřívětivější a aby se v ní snadno zorientoval každý. Vůbec se snažíme, aby byla nejlepší ve všech směrech. Nicméně, moc dobře víme, že pomocná ruka se hodí vždy. A tak jsme se kromě vývoje aplikace zaměřili i na to, abychom k ní poskytovali prvotřídní podporu.

Náš support má mnoho podob. Od psaného manuálu, přes videa na YouTube, blog, až po support v podobě našeho supportního týmu — Míši a Toma.

V tomhle článku vám povíme, kde co najít, a jak vlastně náš support funguje.

Úrovně podpory

V nastavení předplatného máte na výběr tři úrovně podpory. První z nich je úroveň DIY — tedy “Do it yourself”. Ta zahrnuje video návody, online manuál a 1 úvodní konzultace přes webinář. Toto je zároveň základ všech úrovní podpory.

Další úrovní je úroveň s názvem Basic zahrnující výše zmíněný základ s tím rozdílem, že webináře můžete absolvovat 2 a navíc máte dostupnou chat podporu — ať už se bude jednat o aplikační či technické otázky.

Nejvyšší úrovní je úroveň Enterprise. Ta nejen, že zahrnuje vše, co úroveň Basic, navíc pro vás bude dostupná podpora i po telefonu a nabízíme i SLA.

Co se týče podpory na chatu, ta je dostupná každý všední den od 10:00 do 16:00. Na telefonu je pak podpora k zastižení 24/7.

Pokud máte zakoupenou pouze základní úroveň podpory a narazíte na závažnou chybu, absence chatu neznamená, že vás necháme na holičkách a chyba se nebude řešit. V případě technických dotazů a bugů se na nás neváhejte obrátit na support@ppcbee.com. Navíc jsme velcí milovníci zpětné vazby, neustále se snažíme náš produkt posunout dál a bez ní by to prostě tak dobře nešlo.

Více o úrovních nabízené podpory najdete v našich obchodních podmínkách: https://www.ppcbee.com/en/terms_of_use/2018-10

Aplikační dotaz vs. technický dotaz

Pod aplikační dotazy spadají všechny dotazy týkající se nastavení v aplikaci, nastavení kampaní… Technické dotazy jsou dotazy ohledně všeho, co ovlivňuje funkčnost aplikace.

Tedy pokud si nevíte rady, jak například přejmenovat kampaň, propojit účty či vytvořit vlastní proměnnou — jedná se o aplikační dotazy. Pokud se vám třeba kampaně nesynchronizují, byť to vypadá, že jste v rámci nastavení udělali vše správně, nebo se vám správně nedaří nahrát datový feed, jedná se o technický dotaz.

A kde všude pomoc hledat?

Se základními nastaveními kampaní a aplikace vám pomůže náš manuál, který naleznete zde: http://manual.ppcbee.com/ (postaru) nebo zde: https://support.ppcbee.com/hc/cs/categories/115000444112-User-guide Manuál je dostupný i ve formě video tutoriálu, díky kterému vám neunikne jediné kliknutí: https://www.youtube.com/channel/UCTh-hgsW_xWHxBRWBBtYpMw

Do detailu se pak zaměřujeme na jednotlivé funkcionality zde na našem blogu. Na tom se pak můžete mimo jiné dozvědět i o novinkách, které pro vás chystáme, nebo o dění v úlu PPC Bee. https://medium.com/ppc-bee-cz

PPC Bee je tak rozmanitá a nabízí spoustu možností, co v ní dělat, že často můžete narazit na problematiku, na kterou vám manuál odpověď neposkytne. Nebo byste třeba jen rádi něco prodiskutovali s jinými specialisty a získali nové poznatky. Pro takové účely slouží naše nově vzniklá skupina na Facebooku. Tak se neostýchejte, přidejte a ptejte se! https://www.facebook.com/groups/ppcbee/

Pokud je to na vás moc odkazů najednou, stačí si zapamatovat, že cestu ke všem zdrojům podpory najdete na našem rozcestníku na https://support.ppcbee.com/hc/cs

Závěrem snad tedy nezbývá než dodat, že v případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit. A pokud jste byli pozornými čtenáři, tak už přesně víte, kam se ozvat. :)