Jak se zlepší naše služby díky zvýšení cen v letech 2020 a 2021

Sergey Petukhov
Nov 29, 2019 · 4 min read

Blíží se konec roku 2019 a je na čase dělat si plány a odhady na příští rok. Celý tento rok byl opět velmi zajímavý a poučný. Od začátku roku jsme začali doplňovat náš tým, ne všechno šlo hladce a podle našich představ. Najít kvalitní lidi v IT je dnes hodně těžký úkol a na severu to má ještě úplně jiný rozměr než ve městech, kde je výběr lidí mnohonásobně větší. Zapojili jsme také více externích kolegů, momentálně se na našich projektech aktivně podílí 15–18 lidí.

Potřebovali jsme větší kanceláře, a tak padlo rozhodnutí se přestěhovat. Do toho se pořád učíme pracovat s novými lidmi, nastavujeme procesy, chybujeme, napravujeme, chybujeme… Tento rok určitě nebude patřit k těm klidným, ale odneseme si z něj zkušenosti, které zúročíme hned v následujících letech.

Stejné ceny a stejné priority

Nové cenové hladiny

Co získá náš klient

Orientační ceník služeb v roce 2020

Prezentační web na míru
Vzorový projekt: www.kralovstviduse.cz
Od 100 000 Kč do 200 000 Kč

Střední až rozsáhlý prezentační web na míru
Vzorové projekty: www.ponozkovice.cz, www.teptour.cz
Od 250 000 Kč

Střední až rozsáhlý e-shop na míru
Vzorový projekt: www.gift.cz
Od 300 000 Kč

Komplexní webové aplikace
Vzorový projekt: velkoobchodní systém společnosti www.danczek.cz
Od 750 000 Kč

Jedná se o orientační rozsah cen pro naše služby v roce 2020. Jelikož jsou všechny projekty hodně individuální, každá cenová nabídka se vytváří na základě konkrétních požadavků každého klienta. Každý projekt je jiný, každý klient je jiný, co nechceme měnit, je naše zapálení a snaha dodávat služby v maximálně možné kvalitě, kterou jsme v danou chvíli schopni klientům doručit.

Těšíme se na nové příležitosti a pokroky na stávajících projektech. Na jednu stranu je nám líto, že toho nemůžeme dělat více a nabídnout tak své služby více firmám, které to potřebují. Bohužel se nám však tento přístup dlouhodobě neosvědčuje a musíme více dbát na kvalitu bez kompromisu, nikoli na kvantitu projektů, které realizujeme. Věříme, že to naši stávající klienti pochopí a naši vizi ocení. Děkujeme jim za důvěru a skvělou spolupráci.

Děkujeme za přečtení a vaši podporu.

Rádi píšeme o tom, čím žijeme a na čem pracujeme. Sledujte proto náš Facebook, Instagram a YouTube.

Máte pro nás zajímavou pracovní výzvu?
Neváhejte nám napsat na info@pro-idea.cz.

Proidea

Vítejte na blogu teplické digitální agentury Pro-idea s.r.o.

Proidea

Vítejte na blogu teplické digitální agentury Pro-idea s.r.o. Naše firma je plná příběhů, o které se s vámi rádi podělíme, bez filtru a přibarvování. Rozhodně zůstaňte s námi, bude to ještě zajímavé.

Sergey Petukhov

Written by

Proidea

Vítejte na blogu teplické digitální agentury Pro-idea s.r.o. Naše firma je plná příběhů, o které se s vámi rádi podělíme, bez filtru a přibarvování. Rozhodně zůstaňte s námi, bude to ještě zajímavé.