Martina pečuje o nás a naše klienty

Dobré rozhodnutí ve správný čas

V květnu se k nám přidala naše dlouholetá kamarádka Martina, se kterou jsme měli možnost spolupracovat už v době, kdy jsme teprve začínali. O tom, že bychom ji chtěli u nás ve firmě, jsme přemýšleli už dlouho, jen jsme čekali na vhodnou chvíli. Věděli jsme, že by k nám perfektně zapadla i přes to, že si lidi do týmu pečlivě vybíráme.

Dobré rozhodnutí ve správný čas

Většinou jsme hledali lidi na konkrétní pozice, grafiky a programátory, prostě lidi s jasně nadefinovanou pracovní náplní. Rozhodnutí, že potřebujeme koordinátora mezi klienty a naším týmem přišlo ve chvíli, kdy jsme přestali všechno stíhat vykomunikovat sami. Lidé dlouho čekali na odpověď, prioritně se řešily jen důležité projekty. Věděli jsme, že začínáme mít problém. Původně jsme se to snažili řešit tím, že najmeme více lidí, ale větší tým automaticky znamenal víc času na řízení a komunikaci, takže se vytvářel nový dluh, jak před klienty, tak i kolegy. Bylo jasné, že potřebujeme najít někoho, kdo bude můstkem mezi klienty a týmem a bude se soustředit hlavně na komunikaci, a ne samotnou realizaci. Grafici a programátoři tak budou mít o starost méně a mohou se víc věnovat svojí hlavní činnosti. To se nám podařilo vyřešit, protože se Martina na to perfektně hodila. Díky tomu, že jsme ji přijali, nemuseli jsme odmítat nové příležitosti, které bychom už třeba nestihli vyřizovat.

Ještě lepší služby pro naše klienty

Martina se rychle zorientovala v našich procesech, kromě toho navrhla několik vylepšení naší interní komunikace. Je to rozhodně nejpečlivější člen našeho týmu. Vidíme, že klienti, se kterými ona komunikuje, jsou maximálně spokojeni a projekty, které má na starost, se rychle uzavírají a jsou dotažené po všech ohledech. Za všechno mluví ohlasy klientů, které jsme za posledních pár měsíců získali. Podívejte se například na web služby www.kolibrio.cz, kde si můžete přečíst reference našich zákazníků, pro které jsme vytvořili webové stránky. Martina perfektně doplnila náš kolektiv. Rozdává dobrou náladu a skvěle odvádí svou práci. Rychle se učí a brzy se zapojí do náročnějších projektů. Kromě toho pečuje i o běh kanceláře, hlídá, abychom všeho měli dost a o nic se nemuseli starat. Martina byla rozhodně správné rozhodnuti pro rozvoj naší firmy a jsme rádi, že takového člověka u nás máme. Naše rodina se rozrostla, jsme opět o kus lepší a o další krok blíž k našim cílům.


Děkujeme za přečtení a vaši podporu.

Rádi píšeme o tom, čím žijeme a na čem pracujeme. Sledujte proto náš Facebook, Instagram a YouTube.

Máte pro nás zajímavou pracovní výzvu? 
Neváhejte nám napsat na info@pro-idea.cz.