ProjectMind
Published in

ProjectMind

Biletsiz Geçiş Sistemi “Ticketless Parking”

ProjectMind ile VNGRS ‘ın çözüm ortağı olarak Dubai’deki AVM ziyaretçilerinin deneyimlerini daha basit ve inovatif hale getiriyoruz.

Kurucu ortağı olduğum Akıllı Ev ve Ofis Sistemleri geliştiren OttoSmartlab’den bu yana bir çok iOT “Nesnelerin İnterneti” alanında girişimin parçası oldum. Ticketless da iOT alanında ücretli otopark bariyerlerinden ödeme alan ve geçişi biletsiz sağlayan bir sistem. Şu anda Dubai Mall, City Centre Deira ve Mall Of The Emirates gibi gelişmiş en büyük AVM sistemlerinde kullanılıyor.

Biz (ProjectMind) bu ürünün kullanıcı deneyimini ve arayüz tasarımlarını yaptık. Çeşitli AVM’lerin markalarına uygun olacak şekilde entegrasyon süreçlerinde arayüzler çalıştık ve kullanıcı deneyimini iyileştirdik. VNGRS yazılımını kendi içinde geliştirdiği Ticketless ürününü AVM uygulamalarına entegre ediyor.

Ticketless Parking Nasıl Çalışıyor?

Ticketless ile bir kullanıcı arabasıyla AVM otoparkından çıkarken otopark bariyerleri hiç beklemeden ona otomatik açılıyor. AVM uygulamasına kayıtlı kredi kartından beklediği süre kadar ücret yine otomatik tahsil ediliyor.

Ticketless’ın Temel Arayüz Tasarımları ve Kullanıcı Deneyimi

Yenilikçi projelerin parçası olmaktan ve bu fırsatları elde etmemde faydası olan herkese teşekkür ediyorum ve minnettarım.

Yakın zamanda Ödeme Sistemleri, Mağazacılık ve Ev Servisleri üzerine yeni tasarladığım arayüzlerden ve kullanıcı deneyimlerinden bahsedeceğim.

Arayüzlerimi incelediğiniz için teşekkür ederim.

Kudret.

--

--

Geliştirme ekipleri ve iş ortaklarıyla çalışan bir tasarım ekibiyiz. Çevik/Agile yöntemleri benimseyen bir ekibiz.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store