ProjectMind
Published in

ProjectMind

ProjectMind | Blog’da Neler Oluyor?

2020 dönemi bir çok anlamda zoraki değişimi beraberinde getirdi. İş Yapış süreçlerimizi gözden geçirecek bolca vaktimiz de oldu, acaba neler oluyor diyerek endişelendiğimiz zamanlarımız da… Tüm bunların hepsini geride bırakacak yollardan biri bana göre çok sevdiğimiz işimize sevgiyle ve tutkuyla bağlı kalarak ilk günkü heyecanımızı korumak ve bu motivasyonu etrafımızla paylaşmak oldu. Her zor günlerin ardından önünüzü aydınlatacak bir ışık doğuyor. Ben kendi adıma hep buna inanıyorum. Her zorlanma kabuğunu kırmak için bir fırsat oluyor. Bu yüzden optimist olmak kazandırır. 💪

https://medium.com/projectmind

Canım şirketimiz ProjectMind için Medium üzerinde Sare Gönenç , Oğuz Atılan ve Gül Pınar ile kafa patlatıp aktif bir blog oluşturduk. Bu yıl 80 adet içerik çıkarmayı planlıyoruz. Bunun için sürdürülebilir içerik üretimi ve yönetimini yapan 4 kişilik de bir ekip kurduk. Brief çıkarmak, content yazmak, güncellemek vb. tüm aksiyonları collaborative bir şekilde yönetiyoruz. Blog yönetimini öz eleştiri yapmak gerekirse ben daha önceden bireysel olarak yapabileceğimi düşünüyordum fakat bunun sistemli ve ekip işi olması verimliliği 10 katına çıkarıyor.

ProjectMind’ın sadece bir tasarım şirketi olmadığının, güçlü bir dijital transformasyon ve tasarım partneri olduğunun altını çizmek isterim. Dolayısıyla bu blogumuzda Inovasyondan, iş zekasına ve veri güvenliğine kadar ve bunun içinde kullanıcı deneyiminin payı nedir ve kullanıcılar bunlardan nasıl faydalanırı verebilmek temel noktamız.

Anlatacak o kadar çok şey var ki! İş partnerlerimize dedike çalışan, contracted çalışan ağımızla 5x bir büyümemiz oldu bundan da bahsetmek istiyorum fakat sözüm söz bu başka bir yazının konusu olsun. Bu anlamda bu içeriği kısa tutmaya özen göstererek bizi takip edebileceğiniz bir kaç hesabımızı ve yazılarımızın ulaşılabilir linklerini buraya bırakıyorum.

--

--

--

Geliştirme ekipleri ve iş ortaklarıyla çalışan bir tasarım ekibiyiz. Çevik/Agile yöntemleri benimseyen bir ekibiz.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Kudret Keskin

Kudret Keskin

Be inspired by with design thinking and better living. #Entrepreneur . #Designer . #Curious . #Startups . #ui . #ux . #IoT . https://dribbble.com/kudreto .

More from Medium

How Trustpilot Extorts Businesses

iPad Mini 6 Review: A first time iPad OS user perspective.

Streamlabs vs. OBS | Which is the Best Streaming App?

Streamlabs-vs-OBS

Introducing Coze, A New Team-Based Virtual Office Tool