Prostota ponad wszystko

Człowiek szuka różnych rozwiązań. Część z nich z okazuje się zła. Pisałem na kilku portalach, miałem swój blog na Wordpress, aż w końcu trafiłem na Medium. Najdziwniejsze jest to, że tego miejsca właśnie szukałem. Prostota, ogólny wygląd, prezentacja. Miło i przyjemnie, a jednocześnie nie brakuje opcji, które pozwalają udostępniać swoje historie, przemyślenia i różnego rodzaju teksty na portalach społecznościowych typu: Facebook, Twitter i tak dalej.

Nazywam się Artur Janczak i nie mogę powiedzieć, że nie ma dla mnie miejsca w sieci, bo piszę częściowo o grach, ale przede wszystkim o esporcie na łamach serwisu Antyweb. Funkcja redaktora bardzo mi pasuje i mam nadzieje, że przez długi czas będę ją wykonywał. Potrzebuje natomiast swojego małego pokoju, gdzie mam władzę absolutną i mogę — dosłownie — robić, co tylko chcę. W głowie codziennie mam pomysł na jakiś tekst. Większość z nich nigdy się nie ukaże, ale wiedząc, że mogę złapać za telefon i napisać coś aż palę się do pracy.

Medium pozwala na pełną swobodę i jednocześnie nie trzeba się martwić o różnego rodzaju detale, które występują np. na Wordpress. Mam ochotę, to piszę. Wystarczy mobilne urządzenie, ciekawy pomysł i chwila wolnego czasu, nawet w tramwaju, czy autobusie. Nie wiem, czy ten projekt osiągnie pokładane w nim nadzieje, ale uwielbiam próbować, a kto tego nie robi, nigdy się nie dowie, czy w ogóle warto.

Nie mam zamiaru się ograniczać tylko do gier wideo. Interesuje mnie wiele rzeczy: programowanie, webdev, cosplay, nowinki IT, esport i tak dalej. Jeżeli będzie ochota i trochę czasu będę pisał. Na elaboraty nie ma co liczyć, ale warto mieć taki mikro blog, gdzie mogę bazgrać o wszystkim. Czas pokaże, czy Wam się spodoba. Na to liczę.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.