ProTipster.pl

Czym jest ProTipster?

Już parokrotnie zdarzało się, że internauci nie wyrażali zainteresowania platformą ProTipster, obawiając się, że jest to kolejny bukmacher, któremu będą musieli wpłacić pieniądze, by móc grać. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, ProTipster nie jest kolejnym bukmacherem, lecz platformą z darmowymi i płatnymi typami.

ProTipster to miejsce dla osób, które na bieżąco śledzą wydarzenia w świecie sportu i chcą się dzielić swoją wiedzą. Jest to także miejsce dla wszystkich typerów, którzy szukają wysokiej jakości typów. Użytkownicy ProTipstera mogą opierać swoje zakłady na propozycjach opublikowanych na stronie i w ten sposób wygrywać większe sumy.

Dlaczego warto korzystać z ProTipstera?

Zespół ProTipstera to kilkanaście osób rozumiejących działanie zakładów bukmacherskich. Specjalny algorytm napisany przez nasz dział IT pozwala na ocenę jakości typów użytkowników. System bierze pod uwagę wiele zmiennych, m.in. historię każdego z użytkowników, jego dotychczasowe osiągnięcia i wygrane, i ustala, które typy naprawdę są wartościowe, a które to jedynie strzał wyssany z palca.

Przy każdym typie znajduje się ocena. Jeśli nasz algorytm uznał, że dana sugestia otrzyma maksymalną ocenę 7.9, typ taki dostępny jest dla wszystkich. Jeśli zaś algorytm uzna, że wartość typu to minimum 8.0, taki wpis dostępny będzie dopiero po wykupieniu subskrypcji premium. Po zarejestrowaniu się, znajdziecie możliwość kupna subskrypcji w Portfelu.

Zarejestrowałeś konto? Kup subskrypcję Premium i przeglądaj najlepsze profesjonalne typy na naszej stronie!

Jasnym jest, że korzystanie z typów o jak najwyższej ocenie zwiększa szansę powodzenia zakładu postawionego u bukmachera. Ale to nie jest jedyny sposób, w jaki można zarobić pieniądze dzięki portalowi ProTipster. Drugą z możliwości jest publikowanie wspomnianych już typów o ocenie powyżej 8.0. Na portalu nazywamy je po prostu Pro Typami, zaś użytkowników, których typy osiągnęły taki poziom, Pro Typerami.

Opublikowanie w danym dniu Pro Typu pozwala zarobić niewielkie pieniądze. Na ten moment, w dużym skrócie, jest to 12 euro do podziału dla wszystkich, którzy postują Pro Typy. W przypadku wysokiej skuteczności i dużej ilości typów publikowanych w ciągu dnia można sobie nieźle dorobić. Oczywiście aby móc wstawiać tego rodzaju typy trzeba najpierw uzyskać rangę Pro Typera, a to jest możliwe jedynie poprzez dodawanie wygrywających typów.

Jesteś ciekaw naszej platformy? Zapraszamy do przeglądania i publikowania typów! Większość z nich jest zupełnie darmowa.