TR | Nasıl QRP kazanabilirim?

Daha fazla QRP kazanabilmek için hesabınızı telegram aracılığıyla doğrulamanız gerekiyor. Doğruladığınız an hesabınıza 50 QRP kazanmanın haricinde referans kodunuzun olduğu bir bölümde sizleri karşılayacak. Referans koduyla kullanıcı başına 20 QRP, günlük sistemi ziyaret etme ile de her gün 2 QRP kazanabilirsiniz.


Referans kodu nedir?

Referans kodu sisteme üye olan kullanıcıların sizin önerinizle sisteme kayıt olduğunu teyit etmek amacıyla kullanılmaktadır ve her kullanıcının bir referans kodu vardır. Referans kodu sayesinde herhangi bir sınır olmadan kullanıcı başına 20 QRP kazanabilirsiniz.


Referans koduyla üye olan arkadaşlarımı nereden görebilirim?

Referans koduyla üye olan kişilerin bildirimlerini telegram doğrulaması sırasında kullandığınız qirpiqbot aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Kazandığınız her token buradan size bildirilecektir.

Aynı zamanda siteye giriş yaptığınızda üst menüden referral linkine tıklayarak ayrıntılı bir şekilde referans listenizi görebilirsiniz.


Günlük olarak QRP kazanma

Günlük olarak 2 QRP kazanmak için sadece qirpiq.io’yu ziyaret etmeniz yeterlidir.


Twitter hesabını bağlayarak daha fazla QRP kazanma şansı
Telegram onayından sonra hesap bilgilerinizin altında sizi bir “Connect to Twitter” butonu karşılayacak. Bu butona basarak qirpiq hesabınızı twitter hesabınıza bağlayabilir ve bizi takip ederek 30 QRP token daha kazanabilirsiniz. Twitter takip listeleri bounty süresi içinde kontrol edilecektir, bu yüzden takipte kalmayı unutmayın. Bounty esnasında Qirpiq hesabını takip eden kişilere 30 QRP token gönderilecektir. Bounty sonunda hesabınıza 30 QRP’nin geldiğinde telegram botu aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.


Telegram gruplarına girerek QRP kazanma

t.me/qirpiq , t.me/qirpiqEnglish ve t.me/qirpiqTurkish gruplarına girdiğinizde ekstra 30 QRP kazanacaksınız.