İKİMİZİN YERİNE

"Aşk birinin eline dolu bir silah verip, sizi vuracağı anı beklemekten farksızmış."

Çok gülmekten korkarmış insan. Sonunda çok üzüleceğine o kadar inandırmış ki kendini bir anda gülümsemeyi bile kesebilirmiş. Mutlu olmayı hak etmiyorcasına kendi kendini kısıtlarmış hep. Aynen sevgili okur, bende onlardan biriyim. Aslında bence sende bizden birisin.
Bu filmde de öyle oldu. Komikti başlarken, kahkahalarla izledim. Sonra o korku yine geldi ve filmin sonunda çok ağlayacaksın dedim kendime. 
Kendini bulunca filmin bir karesinde, ağlamaya hak kazanıyorsun. Ya annesine bağıran o genç oluyorsun ya da daha ilk defa aşkı tadan bi genç. Ya terk ediliyorsun bi yerde ya da ilk öpücüğünü sunuyorsun bi anda. Ya da kavuşuyorsun pes ettiğin o noktaların birinde. Yani sevgili okur iyi yada kötü buluyorsun kendini bu filmde.

Umarım sevgili okur, bir gün sen de kavuşanlardan biri olursun.

KONUSU
Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek'e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir...

Vizyon tarihi: 21 Ekim 2016 (2s 6dk)
Yönetmen: Umur Turagay
Oyuncular: Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor
Tür: Romantik, Dram

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.