Dark UX: Tasarlasın mı, kandırsın mı? | SHERPA Blog Bülten #14

Angular5 Error Handling & Reusable Services eğitimi, içerik pazarlaması yoluyla dijital pazarlama stratejinize can suyu, Deneyimin karanlık tarafı: Dark UX ve daha fazlası…

Angular5 Error Handling & Reusable Services

Başar Şen → Adeta tek kişilik Angular Akademisi Başar Şen, geçen hafta hatırı sayılır bir giriş yaptığı HTTP Client konusunu bu hafta iki video ile bitiriyor: HTTP işlemlerinde hata ayıklaması ve Reusable Services.

İyi seyirler! ➞

İçerik pazarlaması, dijital pazarlama stratejinizi nasıl kurtarır?

Anastasya Yamaç → İçerik pazarlama stratejileri, günümüzde en etkili dijital pazarlama tekniklerinden birisi sayılmanın yanı sıra, kitleler üzerinde çok ciddi etkiler yaratacak kadar da evrimleşmiş durumda. Peki bu güçlü iletişim yolunu dijital pazarlama stratejinize en verimli şekilde nasıl entegre edebilirsiniz?

İçerik pazarlaması: Dijital stratejiler için can suyu ➞

Tasarlasın mı, kandırsın mı?

Yakup Bayrak → Müşteri edinimi aşamasında markanın ikna odaklı olması, deneyim tasarımcısının bakış açısını daraltıp, kullanıcının deneyimini de zorlayıcı bir hale sokabiliyor. Peki sonuca odaklı bu yöntemin yarattığı soru işaretleri, sizde de bir etik çelişki yaratmıyor mu?

Deneyimin karanlık tarafına hoş geldiniz ➝


Nasıl Freelance Tasarımcı Olunur?

9–5 rutininden nasıl kurtulunur, global markalara nasıl ulaşılır ve nihayetinde kendi kendinin patronu olmak için neler gerekir? Hepsi bu eğitimde.

Araştırma Stratejileri

New York merkezli Disrupt Design’ın kurucusu ve kreatif direktörü Leyla Acar’ın hazırladığı bu eğitimle araştırma ve anlamlandırma konusunda kendini geliştir.


SHERPA Blog, yeni sosyal medya adreslerinde!

“Tasarım ve teknoloji ile değişim yaratanların bilgi kaynağı” olma amacıyla 4 yıldır sürdürdüğümüz yayınımızı, yeni içerikleri ve SHERPA Blog ile ilgili gelişmeleri artık kendi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebileceksin!

İşte yeni sosyal medya adreslerimiz:

Facebook | Twitter | LinkedIn | Instagram | G+