Online eğitim ve e-kitap sayfalarımızı gördünüz mü?

Sürekli yeni şeyler öğrenme kültüründe ortaklaşmış bir takım olarak okurlarımızın da bu tutkuyu paylaştığını biliyoruz. Online kurs ve eğitimler ile E-kitaplar sayfalarımız bu tutkunun en yeni ürünleri.

SHERPA Blog okurlarının ilgi ve ihtiyaçlarından hareketle farklı içerik türlerine yelken açtığımızı daha önce duyurmuştuk. Röportajlar ve video içeriklerle başlayan süreç şimdi yeni bir döneme girdi. Bizi düzenli takip eden okurlarımızın dikkatinden kaçmamış olsa da “resmi olarak” paylaşmak istedik: Artık SHERPA Blog’da kullanıcı deneyiminden dönüşüm optimizasyonuna, girişimcilikten veri analitiğine oldukça geniş bir yelpazede online eğitimler ve e-kitaplarla karşınızdayız.

Dünyanın önde gelen online eğitim platformları Udemy, Coursera, O’Reilly, SkillShare, Springboard, HowU, Treehouse ve Envato Tuts+ ile güçlerimizi birleştirerek okurlarımıza bu platformlarda %75’e varan fiyat avantajları sunmanın keyfini yaşıyoruz. Sık sık günceleyeceğimiz Online kurs ve eğitimler sayfamız, ana menüdeki Kaynaklar öğesinin altında sizi bekliyor.

Yine Kaynaklar’dan ulaşabileceğiniz E-kitaplar bölümümüzü ise, SHERPA tarafından hazırlanan e-kitapların yanı sıra, bu alanda bir dünya devi kabul edilen UXPin ile içerik ortaklığı yaparak kullanıcı deneyimi ve ilgili alanlarda pek çok kaynağa ulaşabileceğiniz enfes bir e-kütüphaneye dönüştürdük. Bu e-kütüphanenin belirli aralıkla zenginleşeceğinin sözünü de şimdiden verelim.


Tasarım odaklı düşünceye odaklanan bilgi topluluğunu Türkçe bilgi ve kültür içerikleriyle bir araya getirme düsturuyla 3 yıl önce çıktığımız yolda, bugün ayda 15 bin okurun ilgi ve desteğine erişmenin keyfi paha biçilemez. Ne mutlu bize!

Tuba Çakır
Editör