Araç kiralamada yepyeni bir bakış açısı

MOOV by Garenta için yenilikçi ve işlevsel bir servis deneyimi tasarladık.

İstediğiniz otomobili, istediğiniz zaman, istediğiniz kadar kiralamak ve sürmeye başlamak artık bir hayal değil. Araç kiralama alanında yenilikçi bir vizyona sahip olan ve özellikle kısa süreli kiralama konusunda uzmanlaşan Garenta, Anadolu Grubu tecrübesi ve güvencesiyle dünya standartlarında hizmet vermek üzere kurulan bir şirket. Garenta’nın yeni ürünü MOOV by Garenta ise kullanıcılara, belirli bölgeler dahilinde, diledikleri aracı, diledikleri zaman, diledikleri süre kadar kiralama olanağı sunuyor:

Akıllı telefon uygulamasından talep geldiğinde vale istenen aracı belirtilen konuma teslim ediyor, sürücü araç kullanımını tamamladıktan sonra aracı istediği konuma bırakıyor ve sadece kullandığı kadarını ödüyor.

Tüm dünyada giderek yaygınlaşan, araç verilerinin canlı edinimini ve servislere aktarımını sağlayan, telematik teknolojisiyle donatılmış otomobiller sayesinde bu süreçler akıcı biçimde işleyebiliyor. Vektör Telekom’un davetiyle, henüz konsept aşamasında dahil olduğumuz ve titizlikle yürüttüğümüz MOOV by Garenta ürün geliştirme sürecinin sonunda, kullanıcılara akıcı ve akılcı bir anlık araç kiralama deneyimi sunan, yenilikçi bir uygulama tasarlamayı başardık.

Tamamını Sherpa.digital’da okumak için tıklayın