Mapa sekáčů! Nakupuj levně, hned teď.

Miluju nakupování, asi jako každá žena. Nemyslím, ale teď nakupování rohlíků a jogurtů, nýbrž oblečení a jiných serepetiček.

Už od té chvíle, kdy jsem poprvé slyšela písničku Šaty dělaj člověka, mi bylo jasný, že na tom něco bude. Oblečení není jen kus hadru, který nám zakrývá špíčky, ale je to něco čím vyjadřujeme kus své osobnosti a mnohdy taky náladu. A někdy vám k vyjádření té či oné chybí pár kousků v šatníku a v té chvíli se vydáváme na nákupy.

Nákupní centra jsou většinou narvaná poplašenými lidmi hledající slevy a já jsem jedním z nich. Při každém otočení cedulky se mi otáčí i panenky a pak vyrážím do sekáče. Tam jsou slevy vlastně pořád a když máte chuť hrabat a štěstí je při vás, dají se najít famózní kousky za směšné ceny.

Sekáčů jsem za svůj život prošla několik a spoustu i v Praze. Teď jsem na nějakou dobu neměla náladu po nich chodit, ale teď to na mě zase jde a protože už si nepamatuju, kde jsem byla a jestli se mi tam vůbec líbilo, rozhodla jsem se vytvořit tuhle mapu.

Najdete na ni nejen sekáče, ale třeba i levné vietnamské obchody co stojí za to navštívit. Nejlepší na tom je, že do mapy může přidávat každý, stačí jen kliknout na “Otevřít v mých mapách”. Oblíbený obchůdky pak budete mít pořád po ruce. A to chceš!

Tak pojďme na to!

Mapu najdete TADY.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Šárka Pakostová’s story.