Moment Harajuku

Od 9 miesięcy jadam tylko śniadania zgodne z dietą Slow-Carb według Tima Ferrissa i ćwiczę na siłowni od raptem 5 tygodni (2 razy w tygodniu lub wymiennie jeden raz + ćwiczenie kettlebell swing lub basen).

Efekt:

  • suma obwodów talii, bioder,ud i bicepsów zmniejszona o 29,5 cm (obwód brzucha o 10cm!)
  • ważę się o miesiąc krócej i straciłem już ponad 4kg, w tym 3,8 kg tłuszczu(tłuszcz stanowi teraz o 4,1% masy ciała mniej). Waga mięśni mimo spadku masy ciała minimalnie (80g) na plus(2,3% masy ciała więcej!)
  • czuję się znacznie lepiej i zdrowiej

Polecam!

A czym jest ten moment harajuku? Tim Ferriss definiuje go jako punkt zwrotny, punkt przegięcia. Moment kiedy ból nie robienia czegoś jest większy od bólu robienia. Dla mnie takim punktem przegięcia było pójście ze znajomymi na halę aby pograć w piłkę. Okazało się, że już po kilku minutach miałem zadyszkę. A także wiele momentów, kiedy spodnie okazywały się zbyt ciasne.

Więcej o samej diecie już wkrótce!

A sam możesz poczytać o diecie w książce: 4-godzinne ciało / The 4-hour body Tima Ferrissa.

Ważę się przy pomocy wagi Omron BF-510 (ostatnio została ona zastąpiona modelem 511), a do mierzenia używam zwykłej miarki krawieckiej — takiej ze sklepu z pasmanterią — za 3 zł. Choć na początku była to papierowa miarka z Ikei.

- Rafał


Originally published at smarter-life.tumblr.com.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.