Przygoda z Happy Socks trwa — relacja z otwarcia sklepu, content olimpijski.

W sobotę byliśmy w Krakowie — co prawda nie na Światowych Dniach Młodzieży, ale na wydarzeniu równie kolorowym i radosnym. Na globalnym snapchatowym kanale Happy Socks (TheHappyCrew) przeprowadziliśmy relację z otwarcia ich nowego concept store’u.

Sklep mieści się na zacisznej, choć będącej w samym sercu Starego Miasta, ulicy św. Tomasza, pod numerem 21. Obecnie jest jednym z dwóch oficjalnych punktów Happy Socks w Polsce. Na otwarciu nie zabrakło ani uśmiechów gości z całego świata, ani orzeźwiających napojów (a było gorąco!), ani słodkości.

Nasze story opowiedzieliśmy w 26 snapach (zarówno statycznych, jak i video), które średnio obejrzało prawie 1000 widzów, przy maksymalnej liczbie odsłon 1500 na jednym snapie. Oto jak wyglądała nasza relacja:

https://vimeo.com/177066081

To nie pierwszy raz kiedy pracujemy z tą pochodzącą ze Szwecji marką — cieszy, że już po raz kolejny zwraca się do nas z briefem dotyczącym contentu na Snapchacie. Sobotnia relacja z Krakowa to nasza trzecia wspólna akcja, czwartą będzie dwutygodniowe “studio sport”, jakie będziemy prowadzić na Snapchacie TheHappyCrew podczas zbliżających się igrzysk olimpisjkich w Rio.

Twoja marka też może wykorzystać potencjał aplikacji z duszkiem!

Chciałbyś, aby miała własny kanał z wyróżniającymi się treściami? A może wolisz, aby pojawiała się na snapach zasięgowych twórców internetowych? Jesteśmy ekspertami zarówno od contentu, jak i kampanii influencer marketingowych, i z przyjemnością skroimy dla Ciebie ofertę na miarę!


Originally published at blog.snapstars.pl on August 1, 2016.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.