Ligin bitimine 6’tı hafta kala Play-Off’u garantileyen 1926 Polatlı Belediyespor Ankara deplasmanında yenilmezliğini korudu. Mavi-Beyazlılar tek golünü 55 dakkada onur attı.

2016–2017 1 amatör küme 1’nci grupta yaptığı 15 maçı da kazanarak, puanını 45’e çıkartan 1926 Polatlıspor, Lig’in bitimine 6’dı hafta kala PLAY-OFF’ çıkmayı garantiledi.

Lig’in 15’ inci haftasında Ankara deplasmanına çıkan 1926 Polatlıspor Belediyespor, Tigemspor’u da tek golle yenerek, grubunda birinci olarak PLAY-OFF’U çıkmayı garanti altına aldı.

Maç Ankara 19 Mayıs 1 numaralı sentetik çim sahada yapıldı. Karşılaşmaya mutlak galibiyet için çıkan Kırmızı-Siyah- Lacivertliler, hücuma dayalı kadrosuyla gol atma uğraşı verse de umduğunu bulamayınca ilk yarı 0–0 kapandı.

İkinci yarıya hızlı başlayan ve 55 dakikada da Onur’un attığı golle rahat nefes alan 1926 polatlıspor 1–0 öne geçti. Atılan bu golle avantajı yakalayan konuk takım ilerleyen dakikalarda Tigemspor karşısında bir hayli zorlansa da günün adamı Onur’un bulduğu golle müsabakadan 1–0 galibiyetle ayrılarak yenilmezliğini de korudu.

Polatlıspor sahada şu şekilde dizildi: Özgür, Mustafa Özata, Kutluhan, Ömer Faruk, Mustafa Ruhet, Savaş, Onur, Emrah, H. İbrahim, Sefa Emektar ve Sefa Coşkungönül Teknik Direktör: Halis Coşkun

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.