Розповім про смачні тортики

Буває іноді так, що є класна річ, а ви про неї не чули. У цьому блозі я розповідаю про речі, просто тому що вони мені сподобались. Статті потрапляють вам на APMboard і платять за перегляд.


Познайомтесь, це Ростислав та Наталя Багринівські.

Вперше я побачив Ростислава в бізнес-клубі. Є такий Клуб Ділових Людей у Львові, я також учасник, ходимо раз на два тижні на зустрічі по 10–15 людей та обмінюємося досвідом, вчимося. Тусовка для малого бізнесу, простіше кажучи. У мене бізнесу немає, я людина-робітник, розповідаю всім там про APM Agentuur.

Виявилося, що у Ростислава є кав’ярня та фішка в тому, що вони виготовляють торти. Згодом я дізнався, що на багатьох заходах, які є в бізнес-клубі, Ростислав організовує солодкий стіл. Якщо це невелика подія, учасники п’ють чай та їдять печеньки, нічого незвичайного (точніше не “печеньки”, а еклери, капкейки та печиво ручної роботи).

Але якщо формат побільше, то це ось такий оформлений стіл:

Щоб ви знали, це оформлення має назву “Кенді бар”

Дуже симпатично. Якщо переглянути сторінки Ростислава і кав’ярні у Фейсбуці, то буде ще багато постів подяки від різних заходів.

Ось, наприклад:
тут Громадська Школа Бізнесу та Шоу історій кажуть “дякуємо”.

Можете натиснути на зображення, щоб збільшити його.

Тут Інститут Суспільних Ініціатив і приклад благодійної акції, в якій Ростислав брав участь.

І такого ще ДУЖЕ багато, я взяв декілька, щоб вам час заощадити.

Звісно, можна сказати: “Ну це звичайне партнерство: з них смаколики, а їм за це іноді гроші, іноді реклама, ще й перед аудиторією бізнесменів”.

Так і є, але погодьтеся, якби випічка була неякісною, ніхто б їх нікуди не кликав організовувати столи. Особливо, якщо це серйозний з’їзд на Львів Арені, де все має бути на високому рівні.

Фото з святкування 7 річниці Клубу Ділових Людей, 500 представників бізнесу з усієї України

Поки гортав сторінку в ФБ, шукаючи, що б ще вибрати, натрапив на цей пост, тільки подивіться, вони для благодійного Віденського балу приготували стіл:

Тепер трохи про саму кав’ярню, знаходиться на 
вул. Туган-Барановського, 30.

Це якщо від пам’ятника Данилу Галицькому: 
- потім на Пекарську 
- потім на Туган-Барановського.

Невелике і дуже затишне приміщення. На вибір є 40 сортів кави і чаю, домашня випічка. Інтер’єр оформлений самими власниками, одразу видно, що вони вкладають душу, при чому це не фраза заради пафосу.

Розповім найголовніше зі спілкування з Ростиславом.

Виготовлення тортів — це родинна справа: від прабабусі до бабусі, потім до мами Ростислава, а тепер вже до дружини Наталії переходила у спадок книга рецептів 1907 року і вміння смачно готувати.

Автор тієї книги готував для королівських столів.

Цю історію можна побачити прямо на стінах — у родинних фотографіях.

Найголовніше, що завжди залишалося незмінним — це якість.

Вони використовують тільки натуральні продукти і готують все вручну.

Жодних барвників, жодного маргарину.

При виборі персоналу Ростислав звертає увагу, щоб від людини йшов позитив, тому що енергетика передається їжі.

Я вже не раз чув про цей факт від професійних кулінарів.

Зараз 4 людини в команді: печуть двоє + мама + дружина + кур’єр. Кав’ярня існує в такому форматі вже 10 років.

Часто є замовлення по інтернету, відвозить кур’єр, а іноді і Ростислав з Наталею, якщо це торт на урочисту подію, щоб там нічого не посунулось і не пом’ялось.

У “Солодкої скрині” є сертифікат ISO. Його отримати дуже непросто. Щороку приїздить комісія і два місяці перевіряють.

Ростислав не відслідковує конкурентів і особливо не переймається з цього приводу, як він сам каже: 
“Це йде від серця, духовні моменти беруть вгору над вигодою. Ми не будемо бігти за трендами. Та картина, яка є зараз, тримається на традиціях, на неповторності.“

Солодкий подарунок!

Краще один раз спробувати, ніж багато разів почути. Всім читачам статті Ростислав і Солодка Скриня дарують шматочок тортика безкоштовно! Оберіть будь-який торт на сайті, зателефонуйте 
(067) 302 41 95, (093) 039 22 19, (032) 275 95 86 і вам доставлять шматочок додому або в офіс, або завітайте у Солодку Скриню і скуштуйте. Щоденно з 10:00 до 21:00. При замовленні обов’язково потрібно сказати номер вашої APMboard (наприклад, мій номер 21).

В таких моментах рекламісти часто якось обмежують акцію по часу, щоб у покупців аж тиск підвищився від відчуття, що треба встигнути.

Тут ніякого обмеження, пропозиція вічно не триватиме, звичайно, але і поспішати не потрібно.

Якщо ви думаєте, що шматочок тортика це мало, стограмові шматочки коштують в середньому 35–40 грн і це порівняно невисока ціна на ринку.

Якщо ви думаєте, що щось тут не так, Ростислав все одно час від часу рекламувався звичними методами (які нас дратують) і та реклама коштує ОГОГО скільки. Краще за ті гроші людей пригостити тортиком.

Якщо ви стидаєтеся, не стидайтесь. Ви замовите тортик в подарунок, це означатиме, що ви дочитали до цього місця і відреагували на такий спосіб реклами. Мені для статистики це дуже важливо!

Якщо ви ледача людина і не любите обирати, оберіть з цих трьох наосліп, я їх куштував, смакота:

Попереджаю, що не всі види будуть в наявності в момент, коли ви будете замовляти. Торти виготовляються найчастіше під замовлення, щоб все було свіже. Якщо так станеться, вам запропонують почекати декілька днів або обрати з наявних тортиків.

Чому я почав вести такий блог, можете прочитати тут.

І завершу статтю словами: мені сподобалось!

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Andrew Vertsimaha’s story.