Kıbrıs Otelleri Burada, Sen Nerdesin?

Kıbrıs posteri, deniz, kumsal, güneş ve balık

Kıbrıs posteri, deniz, kumsal, güneş ve balık

Birbirinden güzel Kıbrıs otelleri, Avrupa’da hatta Amerika’daki birçok otelle kıyaslanabilecek kadar donanımlı, lüks ve konforlu! Las Vegas otelleri ile çok benzer olan bazı Kıbrıs tesisleri, özellikle bayram ve yılbaşı döneminde dünyaca ünlü sanatçıları da ağırlıyor. Türkiye’den de Tarkan, Sezen Aksu, Sıla gibi dev isimlerin sahne aldığı bu otellerde harika bir tatil geçirebilir, kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Dünya Çapında Ünlü Olan Oteller

Mimarisi, bungalow evleri, plajı ve sunduğu birçok imkanla konaklayan herkesin gönlüne taht kuran Kaya Artemis Hotel, konumu ve popüler yerlere merkezi olmasıyla, casinosu ve etkinlikleriyle, devasa havuzları ve özel plajlarıyla Merit Royal ve daha önce hiçbir yerde görmediğiniz gemi şeklindeki mimarisiyle Noah’s Ark ya da diğer adıyla Nuh’un Gemisi Kıbrıs otelleri arasında en bilindik ve en lüks olanlarından birkaçı yalnızca. Son yıllarda hizmete giren yeni tesisler de öncekilere göre çok daha konfor ve lüks dolu olarak dizayn edilmiş durumda.

Kıbrıs’ın tarihi güzelliklerini keşfedin

Bizanslılar döneminden kalma Girne Kalesi, Gazimağusa’daki en güzel gotik klise St. Nicholas’ın camiye çevrilmiş hali olan Lala Mustafa Paşa Camii, St. Hilarion Kalesi, Othello Kalesi, Bellapais Manastırı, Salamis Harabeleri Kıbrıs gezisi sırasında görebilecekleriniz. Yani hem deniz, güneş, kum üçlüsünün tadını çıkararak bir tatil yapmış olacak, hem birbirinden lüks ve konforlu otellerde eğlencenin ve tatilin keyfini çıkarmış olacak hem de Kıbrıs’ın tarihi ve doğal güzellikleri arasında kaybolacaksınız. Şeker Bayramı tatilinde programlarınız arasına alabileceğiniz Kıbrıs ve Kıbrıs otelleri mutlaka görülmeye değer. Yurt içinde geziyormuş kadar rahat bir yurt dışı gezisi yapacağınızdan eminiz.