Hvem er vi og kontakt

Rådgivere / Advisors

Rachel Øverås, rachel@supertanker.no, (+47) 932 04 355

Nicolas Achard, nicolas@supertanker.no, (+47) 934 56 144

Per Gjørvad, per@supertanker.no, (+47) 413 56 733

John Jacobsen, daglig leder, john@supertanker.no (+47) 915 55 286

Rudolf Reim, rudolf@supertanker.no (+47) 928 11 500

Prosjektledere / Project managers

Anita N Dahl, anita@supertanker.no (+47) 982 57 600

Aud Christin Berg, ac@supertanker.no (+47) 926 22 141

Alle administrative henvendelser sendes til Aud Christin Berg.

Supertanker har kontor i Oslo ved Youngstorget.

Nærmere bestemt i Strøgetpassasjen, Torggata 11 (trappen i midten av Strøget)

Boks 8755, Yougstorget

Org nr: 985 399 883

Show your support

Clapping shows how much you appreciated John Jacobsen’s story.