Türkçe Yayın
Published in

Türkçe Yayın

This is an email from Türkçe Yayın E-bülten, a newsletter by Türkçe Yayın.

Medium’da Türkçe Yayın Ne Kadar Okunuyor?

Sevgili Türkçe Yayın okuyucuları sizleri sevgi ve saygıyla selamlayarak heyecan ve mutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz. Türkçe Yayın sizin desteklerinizle, kulağımızda çınlayan alkışlarınızla, paylaşımlarınızla ve tabii ki yazarlarının kalemiyle büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Her şey için teşekkürü borç biliriz, iyi ki varsınız!

Türkçe Yayın’da Neler Oldu?

Türkçe Yayın, Ayda 500 Bin Dakika Okunmaya Ulaştı.

İçerik dünyası her geçen gün büyürken, Türkçe yazan blog yazarlarını ‘Türkçe Yayın’ çatısı altında bir araya getirerek bir yazar ailesine dönüştük. Beraberken güçlüyüz dedik ve gerçekten de öyle oldu. Böyle devam etmeyi umut ediyoruz. Tamamen gönüllü olarak çalışan ekibimizle her gün yeni yazarları yayınımıza ekleyip, yeni gelen yazıları da editöryal süreçten geçirip yayınımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaştık. Blog dünyasını Türkiye’de canlı tutma hayaliyle Türkçe içerikleri destekledik.

Yazarlarımızın katkılarıyla Türkçe Yayın Türkiye’de en çok okunan blog yayını olmayı başardı.

Ayda 500 bin dakika okunmaya ulaştık.

Bu sayı ayda 8.333 saat veya ayda 347 gün demek.

Herkes Blog Yazabilir

Her zaman bir hayale inanıyorduk. Herkes blog yazabilir, yeter ki destek olalım diyorduk. Editörler olarak pek çok hatayı düzenlemek durumunda kalsak da yazmak isteyen herkesi desteklemek için yazılarını yayına aldık ve “Her düşünce, hür düşünce” diyerek paylaştık. Özverili çalışmalar sonucunda Türkçe Yayın kendi hayallerinin bile ötesine geçti ve şu anda binden fazla blog yazarıyla yayın hayatına devam ediyor.

Blog yazarlarımızın sayısı her geçen gün artıyor. Türkçe Yayın’da yazar olmak isteyenler bir blog yazılarıyla birlikte bu bağlantıda yer alan formu doldurarak yazarlık başvurusu yapabiliyorlar.

Önümüzdeki günlerde daha kaliteli içerikler sunmak ve daha iyi editöryal hizmet verebilmek adına daha seçici bir yayın politikasına başlayacağız. Her gün belirli sayıda içerik sunmak ve yayın politikamıza uygun içeriklere öncelik vermek istiyoruz. Yayın politikamızı tüm yazar ve okurlarımızla yakın zamanda yazılı olarak paylaşacağız.

Türkçe Yayın’ı 10.900 Kişi Takip Ediyor

Yazılarımızı okuyan, paylaşan ve alkış tutan okuyucularımız yayınımızı canlı tutuyor. Destek mesajları ve e-postalarıyla bize destek olan yayın ailemize teşekkür borçluyuz.

İstiyoruz ki daha çok okuyalım, daha çok yazalım, bilgi ve deneyimi özgür kılalım. Dünyayı değiştirmek için kelimelerin gücüne sığınalım.

Türkçe Yayın 21 Şubat’ta 3 Yaşına Giriyor!

Üç senede kocaman bir aile olmayı başardık ve her geçen gün büyüyoruz. WhatsApp grubumuza dahil olup 21 Şubat Cuma 20:00'de bizimle hatıralarınızı paylaşmaya ne dersiniz? Yazmaya nasıl başladınız, yazın hayatınız nasıl gelişiyor? Medium platformuna geçiş yaptıktan sonra neler değişti? Gelin ve bizim için özel olan bu gecede birbirimizi tanıyıp paylaşımda bulunalım.

Gönüllüler Arıyoruz

‘Türkçe Yayın’ editöryal ekibine dahil olmak isteyen, blog yazmak ve okumaktan heyecan duyan, sosyal medya mecralarını aktif kullanan ve Medium’da iyi bir yazma geçmişi olan, İstanbul’da ikamet eden ve ayda 1 defa ekip olarak yüz yüze görüşebileceğimiz gönüllüler arıyoruz. Bize katılmak isterseniz buradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Biz, blog dünyasına gönül vermiş, yazmayı ve okumayı seven gönüllüler ekibiyiz. Sizden gelen destekleri önemsiyoruz. Bu yüzden her konuda bilgi ve destek için bizimle e-posta üzerinden iletişime geçebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

21 Şubat’ta görüşmek üzere!

Türkçe Yayın Editörleri

--

--

Düşünce ve fikir hürdür. 'Türkçe Yayın' her düşünce ve fikri duyurmayı amaçlayan özgür blog ailesidir.

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store