Arkturus Kolektifi ile Sohbetlerim — Bölüm 2

Ben= İnsanlar “Uzaylılar gerçekten varsa neden kendilerini göstermiyorlar?” , “Neden bizimle konuşmuyorlar?” ve benzeri sorular sorup duruyorlar.

Arkturus Kolektifi= Öncelikle , evrenin çok düzlemli varoluşu hakkında gezegeninizdeki birçokları tarafından paylaşılan bazı inanışlara kendi perspektifimizi sunmak isteriz. Görüyorsunuz ki , bizler kendimizi “uzaylı” olarak görmüyoruz ; çünkü hepimiz çok boyutlu varlıklarız. İnsanların birçoğunun henüz farketmediği şey ise sizlerin de çok boyutlu varlıklar olduğunuz gerçeği ve benliğinizin üst boyutsal yansımalarının olması. Fakat uyanış büyük bir hızla geliyor! (Bu durum hakkında gerçekten heyecan hissediyorlar.) Yükselen enerjilerle birlikte insanlar kendi yüksek benlikleriyle geçmişte olduğundan çok daha güçlü bir şekilde bağlantı kurmaya başladılar. İnsanlık çok uzun zamandır karanlıkta tutuluyordu ; farkında olmasalar da evrenin her katmanı , kesiti ve ötesinde bilinçli varlıklar ve yaşam gücü var.
Bu yaşam gücü, yaratılışı varoluşa getiren dinamiği oluşturuyor. Bu yaşam gücü her yıldızın,gezegenin ve galaksinin içinde var. Bu yaşam gücü en küçük partikülde de , en büyük objede de var. Ölçüsü önemli değil çünkü her şey perspektiften ibaret. Bizim perspektifimizde, farklı galaktik türler ve boyutsal varlıklar arasında iletişim , sizin farklı devletlerle iletişiminiz kadar doğal ve normal. Yakında büyük kulübe katılacaksınız!

Ben= Bu arada , iletişimlerden bahsederken… Şu anki “bu” iletişimde bir şeyler garip. Her zamankinden daha neşeli gözüküyorsunuz.

Arkturus Kolektifi= Sevgili Engin , varoluştaki her şey gibi bizim de kolektifimizde farklı çehrelerimiz var. Daha mizahsız yaklaşımımızı mı tercih ederdin?

Ben= Hayır, böyle iyi :)

Sadece farklı duygu sinyallerinizi anlamaya çalışıyordum.

Arkturus Kolektifi= Bu tamamen anlaşılır bir durum. Gönderdiğimiz her şeyi 3. boyut dilinde çevirebilmek için elinden gelen her şeyi yaptığını biliyoruz.

Ben= Evet, biraz yorucu olabiliyor. Neyse, konumuza geri dönelim.

Akrturus Kolektifi= Nasıl istersen , siz bütün güzel ruhlara her zaman yanınızda, sizinle beraber olduğumuzu ve konuştuğumuzu söylemek istiyoruz. Sizinle konuşmuyormuşuz gibi gözükmemizin sebebi sizin bizi nasıl tanıyacağınızı bilmemeniz. Bizim gönderimlerimiz size dış bir kaynaktan değil içeriden , iç ses olarak geliyor. Birçoğunuz bu iç sesleri duyuyorsunuz ama kendi düşünceleriniz olarak yorumluyorsunuz. Fakat bazılarınız bu iç sesler hakkında bazı şeylerin farklı olduğunun ayırdında. Bu iç sesler, size her zaman beklemediğiniz bir anda geliyorlar ve rehberlik ediyorlar. Size asla olumsuz bir şey önermiyorlar , sadece usulca herhangi bir şey hakkında diğer seçeneklerinizi sizin kendi iyiliniğinize göre gösteriyorlar. Bu , biz bütün ışık varlıkları ve rehberlerinizin sizinle iletişim kurma şeklidir.
Biz, gökyüzünüzde gezegeninizin her köşesinde zaten uçuyoruz. Gemilerimiz çoğu zaman farklı bir vibrasyonel frekanstalar çünkü sizleri korkutmak ve panik yaratmak istemiyoruz. Fakat içkin üçüncü gözlerini açacak kadar bilinçlerini yükseltmiş olan yeryüzünde uyanıştakilerimiz bizleri her zaman görüyorlar.

Arkturus Kolektifi= Sevgili Gaia sakinleri , bu zamana kadar dualite üzerinden şekillenmiş olan bir gerçeklikte yaşıyordunuz. Dualitenin düşünüş tarzına ve görüş şekline iyi bir şekilde adapte oldunuz. Bu durum , şu anda değişiyor. Bu , sizin tecrübe etmek istediğiniz ve yarattığınız şeydi. Onu yaratan ve tecrübe eden bilinç olmadan hiçbir gerçeklik varolamaz.
Dünyanın 3.boyutunda , birbirleriyle iç içe geçmiş oldukça ilişkili fenomenleri , oldukça ayrıştırılmış yaklaşımlarla anlamaya çalışıyordunuz: Ölüm , boyutlar , zaman, evren , başka yerlerde hayat , fiziksel alemin atomaltı parçacıkları , paralel evrenler , ruh , reenkarnasyon…vs. Çözmeye çalıştığınız her gizem , siz dualite yolundan çalışmaya devam ettiğiniz sürece , gizem olarak kalmaya devam edecek. Neden ? Çünkü HER ŞEY BİR VE TEKTİR. Şeyleri birbirlerinden ne kadar ayırmaya çalışırsanız çalışın , her sebep-sonuç ilişkisi [ve ötesi] , eğer özüne kadar takip ederseniz sizi aynı , değişmez , evrensel gerçeğe götürecek : HER ŞEY BİR VE TEKTİR. Daha önce de söylediğimiz gibi , gezegeninizin 3.boyuttaki son zamanlarındasınız. Her şeyi , geçmişte fiziksel bedenlerinde bulunan birçokları için mümkün olamayacak bir şekilde anlamaya başlıyorsunuz.

Arkturus Kolektifi= İnsanlar , kendileri ve bilinçlerinin yapısı hakkında çok az şey biliyorlar ve bu yüzden de farkında olmadan maruz kaldıkları çok fazla şey var. Her hayat kıvılcımı , aynı zamanda daha büyük bir bütünün parçasıdır. Varoluşta kolektif bilincin parçası olmayan hiçbir şey yoktur. Zihninize gelen raslantısal düşüncelerin ve tecrübe ettiğiniz hissel değişimlerin kendinizden kaynaklandığına inanabilirsiniz ; ama gerçek şu ki siz bunları çoğu zaman insanlığın kolektif bilincinden topluyorsunuz. Şu anda , dünyada insanlığın kolektif bilinci birçok negatif duygu varyasyonlarıyla doludur. Bu durum temizlik sürecindedir dolayısıyla birçok kaotik eski enerjiler yüzeye çıkıyor. Tecrübe ettiğiniz depresyon , anksiyete , yalnızlık ve birçok negatif ruh halleri ve düşünceler maruz kaldığınız insanlığın kolektif nefret ve öfkesinin yansımasıdır.
Bağlanabileceğiniz birçok yüksek kolektif ağ bulunmaktadır. Bütün yaşamınızı , negatif enerjilerle dolu kolektif bir ağa bağlı bulunduğunuzun ve eğer isterseniz daha yüksek bir çeşidine bağlanabileceğinizin farkında olmadan yaşıyordunuz. Bilgeler , gurular , şamanlar , azizler , keşişler , mucitler , sanatçılar ve ruhsal gelişimle ilgilenen herkes geçmişte bunu yapıyordu. Bize bağlanıyorlardı ; yüksek benliklerine , rehberlerine , yıldız ailelerine , ruh gruplarına…vs. Sevdiğiniz müzikleri çalan daha iyi bir kanal bulmak için radyo istasyonunu değiştirmeye benziyor. Yüksek kolektif ağlara bağlandığınızda ; huzur , birlik ve karşılıksız sevgi içinize akmaya başlar ; zaten aramızda bulunduğunuzu , bizden biri olduğunuzu hatırlamaya başlarsınız. Düzensiz düşünceleriniz ilhamlara ve rehberliğe dönüşür. Ölçüsüz çoklukta sevildiğinizi ve korunduğunuzu hissedersiniz. Bize , ışık ailenize , bağlanmanız ve bizimle meditasyon yapmanız için hepinizi teşvik ediyoruz. Bunun , şu anda ne kadar kolay gerçekleşebileceğini gördüğünüzde şaşırırdınız. Dünyanın gittikçe yükselen titreşimi bu bağlantının eforsuzca kurulabilmesine izin veriyor. Yaşamlarınızın 3./4. boyut gerçekliğindeki yükünü hafifletmemize izin verin. Karşılıksız sevgimiz her zaman sizinle.