Geleceği Yazanlar Karabük Timya Ekibi

Timya Ekibi, Karabük Üniversitesinde 80 kadın yazılımcı adayından oluşmaktadır. Turkcell Geleceği Yazanlar Karabük Üniversitesi elçisi “Hasibe Zafer” tarafından kuruldu. Timya ekibi birlikte bir çok etkinlik gerçekleştirdi.

Android Firebase Etkinliği

Karabük Üniversitesinde gerçekleşen eğitim 20 katılımcı ile gerçekleşti.

Android Firebase Etkinliği-2

Karabük Üniversitesinde gerçekleşen eğitim 25 katılımcı ile gerçekleşti.

Eğiticiler İçin Scratch Etkinliği

Timya ekibi, çocuklara eğitim vermek amacıyla kendi içerisinde Scratch öğrenmek amacıyla Karabük Üniversitesinde Scratch etkinliği gerçekleşti. Ekip üyelerinden 3 öğrenci, 15 katılımcıya Scratch eğitimi verdi.

Çocuklar için Scratch Etkinliği

Timya ekibi Karabük’te Ünsal Tülbentçi Ortaokulu’na Scratch tanıtımı için etkinlik düzenledi ve öğrencilerin heyecanını paylaştı.

5 Mayıs Karabük Üniversitesi Seminer

Timya Ekibi 5 Mayıs 2017 tarihinde Karabük Üniversitesinde ekibi üniversiteye tanıtma fırsatı buldu. Yaptıkları çalışmaları ve yapacakları diğer eğitimlerin haberini verdi.

Geleceği Yazan Kadınlar Timya Ekibi

Geleceği Yazan Kadınlar projesi Türkiye’nin farklı illerinde gerçekleşmek üzere duyurulduğunda iller içerisinde Karabük olmamasına rağmen, Timya ekibi olarak Karabük ilinin de listeye eklenmesi için başvuruda bulundu ve 59 başvuru ile en çok başvuru yapan 4. il olma başarısını gösterdi.