„Comic Con Baltics 2017“

„Trys Kubai“ renginyje „Comic Con Baltics 2017“ turėjo stendą, kuriame suorganizavo įvairių diskusijų ir užsiėmimų. Didžiausias populiariosios kultūros renginys Baltijos šalyse vyko gruodžio 2–3 d. Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose. Jame dalyvavo daugybė pasaulinio lygio aktorių, vyko cosplay konkursai, kūrybinės dirbtuvės bei buvo pristatomos žaidimų kultūros naujienos.

Penktadienis buvo pasiruošimo diena. „Trijų Kubų“ komanda ruošė stendą ir visą transliavimo techniką, kad artėjanti 2 dienų tiesioginė stendo programa vyktų kuo sklandžiau.

Pirmąją renginio dieną (šeštadienį) tiesioginę transliaciją atidarė „Trijų Kubų“ įkūrėjas, vienas didžiausių Lietuvos youtuberių ir transliuotojų Darius Kniūkšta. Tuomet prasidėjo „Šalto Aukso“ diskusija. Joje dalyvavo garsiųjų „Šalto Aukso“ video serijų kūrėjai — pats Darius ir Domas Vitkauskas (Didysis Minecrafteris). Apie ką jie kalbėjo galite išgirsti čia.

Vėliau renginio lankytojai buvo kviečiami sudalyvauti „Minecraft“ statybų turnyre. Jo metu reikėjo per 15 min. pastatyti savo sugalvotą statinį šio žaidimo pasaulyje. Po renginio buvo skelbiami 3 turnyro nugalėtojai, kurie laimėjo „DataHost“ marškinėlius!

Po pietų vyko modeliavimas su žvaigždėmis. Savo mėgstamiausius personažus iš plastelino lipdė populiarieji Lietuvos turinio kūrėjai: Sponsorius, GretaSweet, DariusCXZ, Vėjavaikis, butomis MEDIA, Andrius Talzunas, Amanda Puškytė.

Jiems puikiai sekėsi! Štai kokius veikėjus jie sukūrė:

Antroji renginio diena (sekmadienis) prasidėjo nuo įdomių temų. Ryte vyko „League of Legends“ profesionalų diskusija su Žygimantu Kriščiūnu, Algirdu Griciu, Sauliu Lukošiu ir Jonu Braziu.

Vėliau vyko diskusija „Naujosios medijos ir pramogos, kaip jos keičia pasaulį?“. Joje dalyvavo SDAM (socialinės ir darbo apsaugos ministerijos) jaunimo skyriaus vadovė Jolanta Sakalauskienė, „GameOn“ organizatorius Artūras Rumiancevas, youtuberis Gediminas Gabalis (Vėjavaikis) ir Darius Kniūkšta (DariusCXZ).

Abi dienas transliacijos intarpus užpildė eteris iš „Twitch.tv“ simuliatoriaus.

Tai buvo sustatyta transliavimo įranga (2 monitoriai, mikrofonas, ausinės). Šioje erdvėje žaidimus žaidė garsūs Lietuvos transliuotojai. 2 dienas buvo mėginama pereiti žaidimą „Getting over it“, kuris reikalauja ypač didelio susikaupimo.

Lankytojai galėjo apžiūrinėti transliavimo techniką, žaisti kartu su savo mėgstamiausiu transliuotoju, taip pat mėginti pereiti anksčiau minėtą žaidimą arba vienu metu keliese žaisti „Move or die“.

Netoliese buvo pardavinėjama išskirtinė, dar niekam iki tol nematyta turinio kūrėjų atributika. Buvo galima įsigyti marškinėlių, džemperių ir lipdukų!

Kadangi mūsų stende lankėsi daug youtuberių ir streamerių, paruošėme vietą su jais nusifotografuoti. Štai kaip atrodė mūsų foto siena:

„Trys Kubai“ nekantrauja kitais metais vėl sudalyvauti tokiame smagiame renginyje!

Publikuota: tryskubai.lt; 2018–03–31.