Konferencija LR Seime

„Trys Kubai“ įkūrėjas Darius Kniūkšta skaitė pranešimą tema „Pažintis su „Minecraft“ — ugdančiu žaidimu, kuris keičia pasaulį“.

Penktadienį LR Seime vyko konferencija „Dirbtinio intelekto revoliucija ir Lietuvos mokykla“. Įvairūs sričių atstovai diskutavo kaip modernios technologijos gali patobulinti mokymosi procesą.

„Trys Kubai“ vadovas Darius Kniūkšta skaitė pranešimą tema „Pažintis su „Minecraft“ — ugdančiu žaidimu, kuris keičia pasaulį“. Buvo aptariami šio žaidimo panaudojimo būdai, kuriais galima pagilinti moksleivių žinias apie programavimą, skaitmeninę logiką, gamtos mokslus ir architektūrą.

Taip pat savo patirtimi dalijosi kūrybinių technologijų akademijos vaikams „bit&Byte“ steigėja Monika Katkutė, Audrius Zujus — technologijų direktorius Baltijos pažangių technologijų institute bei buvusi neuroinformatikos mokslininkė, informacinių technologijų moktyoja Giedrė Slivko.

Renginį organizavo Švietimo ir mokslo komitetas bei dirbtininio intelekto bendruomenės Lietuvoje, o jį moderavo Mantas Adomėnas.

Vaizdo įrašas iš konferencijos čia (Dariaus pranešimas: 00:14:00–00:35:30).

Nuotraukos priklauso Mantui Adomėnui.

Publikuota: tryskubai.lt; 2018–07–31.