Trys kubai
Published in

Trys kubai

„Paturbink Gediminą“ per „Minecraft“

Kartu su „LABAS“ komanda, „Trys kubai“ sumanė virtualioje erdvėje patobulinti Gedimino kalną ir pilį. Be to, sugalvota kartu pastatyti ir Katedrą, jos aikštę, varpinę, Lietuvos nacionalinį muziejų bei parkelį, esantį šalia jo.

„Minecraft“ žaidime atkūrus tikrovišką žemėlapį, prie jo taip pat buvo pridėti „paturbinimai“: tam, kad užkilti į kalną, sukurti dirižablių taksi, nuo jo nusileisti sukurta vandens čiuožykla, kalno viduje įrengti kartingai, Katedros aikštėje pastatyti 2 cepelinai, o Valdovų kiemelyje įkurtas baseinas.

Per 3 paras 12 statytojų sugebėjo atkurti ir „paturbinti“ šią Vilniaus vietovę iš 2,300,000 blokelių.

Statybų planą kūrė ir vykdė youtuberis ir streameris Darius Kniūkšta.

Iš viso statybos vyko tris paras, o naktimis žiūrovai jas galėjo stebėti tiesioginėje transliacijoje.

Joje buvo galima išvysti kitą gerai žinomą transliuotoją Sponsorių (Pavel Timofejev). Šį projektą įgyvendinti padėjo „Minecraft“ serverio „Alerado žemė“ žaidėjai. Taip pat vieni iš statytojų buvo ir transliuotojai Šalnius bei Zyzla.

Apžiūrėti kaip vyksta statybos į „LABAS“ ofisą atvyko ir tokie svečiai kaip Mantas Katleris, Mantas Bartuševičius bei istorikas Aurimas Švedas. Viso renginio metu apie statybų eigą „LABAS“ Facebook puslapyje pranešdavo žurnalistas Orijus Gasanovas.

Projektas sukėlė diskusijas apie dabartinę Gedimino kalno ir pilies būklę bei davė pradžią idėjų generavimui dėl šio objekto patobulinimo ateityje.

--

--

Trys kubai tai inovatyvus pramogų, naujųjų medijų ir bendruomenių tinklas, kurio tikslas lavinti visuomenę.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store