‘Sorularla DeFi — Merkeziyetsiz Finans’ Dijital Kopya

İkinci kitabımın dijital kopyası ücretsiz olarak yayında!

Turan Sert
Turan Sert
Published in
1 min readFeb 13, 2022

--

Merhaba,

Ocak 2022'de ‘Sorularla DeFi — Merkeziyetsiz Finans’ kitabımı yayınladığımda, açık kaynak felsefesine uygun olarak dijital kopyayı ücretsiz olarak dağıtacağımı belirtmiştim.

Sorularla DeFi — Merkeziyetsiz Finans

Dileyen herkesin okuyabilmesi için PDF kopyayı aşağıda ilginize sunabildiğim için çok mutluyum.

Kitabın dijital versiyonuna şuradan ücretsiz ulaşabilirsiniz 👉👉👉‘Sorularla DeFi — Merkeziyetsiz Finans

Kimi okuyuculardan kitabı imzalı kopyası talebi geliyor. Bu, kağıt baskıda lojistik nedenler ile çok mümkün değil ancak dijital versiyon için farklı bir yol düşündük:

Kitabın dijital versiyonunun size özel bir not ile imzalanmış kopyasını edinmek isterseniz tek yapmanız gereken Toplum Gönüllüleri Vakfı’na websitesinden en az 50 TL bağış yapıp, dekontu ve kime imzalanmasını istediğinizi Twitter üzerinden DM yoluyla göndermek.

Öte yandan, kitabın kağıt baskısı hâlâ satışta — sınırlı sayıda kaldığı ve yeni bir baskı yapılmayacağı için almak isteyenlerin elini çabuk tutmasında fayda var :) Tefrika Yayınları, KitapYurdu, D&R kitabı bulabileceğiniz yerler…

Son olarak, eğer düzenli yayınlanan yazılara ulaşmak isterseniz, Medium üzerinden abone olabilir, ya da emailinizi bırakarak yazıların posta kutunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

İlginize çok teşekkürler!

--

--

Turan Sert
Turan Sert

Blockchain ve DeFi üzerine karalamalar. @turansert - Tüm yazılar için turansert.com