Klara Lewandowska, inwazja kleszczy i zatrzymanie Wojciechowskiej. Co to był za tydzień!

W sekcji My News, jak zwykle, bardzo ciekawie. Śledziliście wiadomości o dziecku Anny i Roberta Lewandowskich, tajemniczej śmierci polskiej turystki w Egipcie oraz bilansie majówki na drogach. Działo się! Mamy dla Was najbardziej interesujące tematy, wszystkie w jednym miejscu :)

PAP/EPA

Klara Lewandowska przyszła na świat wczoraj, ale już od wielu tygodni określana była mianem “royal baby”. Portale plotkarskie szaleją ;)

Samobójstwo, porwanie, depresja, narkotyki? Wokół śmierci 27-letniej Polki w Egipcie powstało już wiele teorii i spekulacji, które z prawdą mogą mieć niewiele wspólnego. Rodzina prosi o uszanowanie prywatności, a prokuratura rozpoczyna śledztwo

Wypadki, ofiary, ranni i pijani za kierownicą — te dane najczęściej podaje policja po majówce na drogach. Inne statystyki dotyczą tych, którzy przez prędkość pożegnali się z uprawnieniami

Kleszcze, wszędzie kleszcze!

Turystyczny armagedon w Zakopanem. To było prawdziwe majówkowe oblężenie

Nieprzyjemna przygoda Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka została zatrzymana… przez wywiad wojskowy w Pakistanie. Służby zabrały im sprzęt. Na szczęście po kilku dniach ekipa telewizyjna wróciła do Polski. Co stało się na miejscu?

Od śmierci księżnej Diany minie wkrótce 20 lat. Jak wyglądałaby dziś?

Tylko refleks uratował Karola Strasburgera przed upadkiem w studiu “Familiady” ;)

upday życzy udanego weekendu!

*****

Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś ściągnij upday ze sklepu Google Play. Zachęcamy też do aktywnego korzystania i zabierania głosu na naszym fanpage’u na Facebooku oraz profilu na Twitterze.