Utrum Geliştirme Güncesi — Sayı #2

Utrum’un Şeffaf Geliştirme Güncesi — 6 Eylül, 2018

Zafer IŞIK
Oct 6, 2018 · 4 min read
  • Utrum Ödülleri ve “HODL” Özellikleri
  • Mimari ve Yapı İskeleti
  • Veritabanı Tasarımı
  • Kullanıcı Arayüzü (UI) Tasarımı

Yeni Takım Arkadaşlarımızla Tanışın!

Ağustos ayında altyapı geliştiricileri Anshu Kumar ve Divyang Hirpara’yı aramıza kattık ve Utrum Alfa Platformunu hem arkaplan hem de arayüz konusunda çalışmalara başladılar. Anshu ve Divyang; altyapı geliştirme, Ruby ve veritabanı tasarımı konusunda 11 yıllık bir tecrübeyi beraberlerinde getirdiler.

Cüzdan Güncellemeleri

Elimizdeki ilk şey Resmi Utrum Cüzdanı. Ağustos ayında blokzinciri geliştirme ekibimiz, Hodlers için benzersiz Utrum Ödül işlevselliğine sahip bir cüzdan yaratmadaki ÇOK BÜYÜK engelleri yok etmeyi başardı.

HODL/Ödül Para Akışını Gösteren Bir Bilgi Grafiği

Alfa İnşası — Veri, Mimari, Kullanıcı Arayüzü (UI)

Geliştiricilerimizin Ağustos ayında en çok üstünde durduğu konulardan birisi de Utrum Alfa Platformu için veri toplanmasıydı. Geliştiriciler kriptopara içerisindeki 5,200’den fazla varlık ve proje için topladığı veriler ile API programlama arayüzü kurdu. Sayı net olmasa da piyasadaki en geniş çaplı veritabanına sahip yapının Utrum olabileceğini belirtebiliriz, hatta en kullanışlı ve sezgisel olmasından bahsetmiyoruz bile.

Giriş Ekranı
Kripto Varlık Detayları Ekranı (Örnek veri kullanıyoruz, BTC henüz $72K değil!)
Kripto Varlık Listeleme Ekranı — Örnek Veriler olduğunu Tekrar Hatırlatalım :)

Geleceğe Bakış

Eylül ayında da tam gazla tüm mücadelemizi sürdüreceğiz. Mükemmel yetenekli geliştiricilerimiz resmi açılış için tahminde bulunmaktan çekinse de Eylül ayının çok üretken bir ay olmasını bekliyoruz.


Takımımızla Tanışın!

Gelin ve ekibimizle tanışın: https://utrum.io#team

OOT Sahibi Olmak!

OOT tokene sahip olmak için gerekli bilgiler burada!

UtrumTurkish

Kripto-Yatırımcıları için Güvenilir Taktik Rehberi Kriptoparaların Güven sorununu Kitlelerin Bilgeliği, Yapay Zeka ve Blokzincir ile çözüyoruz.

Zafer IŞIK

Written by

Para marchar yo solo par la tierra. Non hay fuerzas en mi alma.

UtrumTurkish

Kripto-Yatırımcıları için Güvenilir Taktik Rehberi Kriptoparaların Güven sorununu Kitlelerin Bilgeliği, Yapay Zeka ve Blokzincir ile çözüyoruz.