Otevíráme třetí ročník UX Design programu

Přemýšlíte jak zajistit profesní rozvoj designérů ve vaší firmě? Nebo chcete z někoho ve firmě udělat UXáka?

Nebo teprve začínáte a chcete se naučit User Experience a dostat se do oboru?

V dubnu otevíráme třetí ročník programu pro profesní rozvoj User Experience designérů. Naším cílem je dostat vás na úroveň, kdy by vás naši lektoři chtěli mít ve svém týmu.

Program obsahuje šest modulů v devíti víkendových setkáních vedených předními českými UX designéry a dalšími odborníky. Našimi setkáními vás budou provázet například Martin Kopta, Tomáš Kubina, , Berka, Petr Havlík a dalších více než dvacet lektorů.

Výuka probíhá prakticky a probíraná témata si můžete zkoušet na svých pracovních projektech. Navíc po celou dobu programu každý strávíte se svým mentorem hodinu týdně.

Jako účastník dostanete ke každému modulu knížku. Můžete se těšit například na bibli digitálního designu Designing for the Digital age, Information Architecture for the web and Beyond a další.

Minulých ročníků našeho programu se úspěšně zúčastnili designéři například z České Spořitelny, Siemensu, Czech News Center (dříve Ringier Axel Springer) nebo Autocontu.

Těší nás i úspěch účastníků, kteří se rozhodli změnit svou kariéru, třeba Šárky. Napsala nám:

Do UXWell jsem vstoupila jako nepopsaný list. Čekala jsem, co to se mnou udělá … a začaly se dít divy.
Nemusela jsem vůbec řešit svoji alergii na školu, protože „výuka“ probíhala naprosto odlišně. Hltala jsem všechny nové informace a zjistila, že tenhle obor je opravdu pro mě. Přístup Berky, Petra Štědrého a všech lektorů byl tak jiný, až se mi zdálo, že jsou z jiného světa… a taky že jo a já tam chci taky.
A kde jsem teď, co mě UXWell vyplivlo? Mám spoustu kontaktů na lidi z oboru, dostala jsem se do UX komunity, získala jsem boží přátele a pracovala pro cool společnost LMC jako UX designér. Jsem víc než spokojená a klíďo bych si to zopakovala. Tak třeba se uvidíme.

Další příběhy našich účastníků a podrobnosti o programu najdete na našem webu — www.uxwell.cz

Napište a sejdeme se, rádi vysvětlíme víc nebo poradíme.

Like what you read? Give Petr Stedry a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.