Pojďme “hacknout” WebExpo a získat 30% slevu

Máme pro členy UXWell Clubu nabídku, že pokud pošleme větší hromadnou objednávku na vstupenky, dostanou všichni 30% slevu. Pár sedaček nám do splnění limitu ještě zbývá.

Lístky na WebExpo

WebExpo určitě stojí pro UXáky za návštěvu, Martin Kopta s týmem chystá prima program. A hlavně se na WebExpu báječně networkuje. Za mě je WebExpo pro UXáky jedna z povinných akcí roku.

Já jsem si koupil lístek s velkým předstihem, mám ho proto levný. Jestli jste nízké ceny prováhali, mám pro vás druhou šanci — staňte se členy UXWell Clubu (0 Kč) a zaplaťte za lístek na WebExpo 2940 místo 4200 Kč (+DPH).

16. srpna, tedy těsně po RealUXCampu, nabídky sečtu a řeknu vám, jak to dopadlo. Při nejhorším budete mít WebExpo za 80% cenu, což je také výhra, protože se dostanete na super akci :-)

UXWell Club

Jedna z akcí UXWell Clubu

UXWell Club je komunita na Slacku, kde z počátku komunikovali a diskutovali jen účastníci, absolventi, lektoři a mentoři UXWell. Domlouvali si setkání, pomáhali si, informovali se, učili se, inspirovali se. Po čase jsme tuto interní komunitu otevřeli i pro lidi mimo UXWell, její charakter se nezměnil.

Vstoupit zdarma může kdokoliv, kdo má zájem o UX, a je aktivní. Stačí, když mi napíšete váš email a já vás přidám.

Závěrem

Staňte se členy UXWell Clubu, společně získejme hromadnou 30% slevu na WebExpo. Klub i WebExpo vám pomůže se rozvinout v UX a hlavně najít další kontakty i přátelství.

Tuto nabídku šiřte, ať je nás víc.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Berka BerkaUX’s story.