WaykiChain
Published in

WaykiChain

En İyi Blockchain Finans Galası! WaykiChain, 25 Ekim’de Şangay’da 2020 DeFi Global Zirvesi ve WaykiChain Ekosistem Ortağı Konferansı düzenledi

25 Ekim’de WaykiChain ve 36Kr, 2020 DeFi Küresel Ekosistem Zirvesi ve WaykiChain Ekosistem Ortağı Konferansı’nı Şanghay’da birlikte düzenleyecek. Etkinlik, geliştirme yolunu ve durumunu gözden geçirecek ve blockchain finansmanının geleceğini tartışacak. WaykiChain, entegre DeFi ekosistemini, temeldeki halka açık zincir ve uygulama katmanına dayanan bir dizi DeFi ürünüyle sergileyecek. Altın külçeler, Apple tüketici elektroniği ve diğer hediyeler mekanda katılımcılar için hazırlanıyor. Ayrıca her misafir, 2.000 CNY (yaklaşık 300 USD) değerinde bir token airdropun keyfini çıkaracak.
Etkinlik, Çin Dünya Ticaret Örgütü Çalışmaları Derneği Başkan Yardımcısı ve Ticaret Bakanlığı Çin Uluslararası Ticaret ve Ekonomik İşbirliği Akademisi eski Başkanı Bay Huo Jianguo, geleneksel finans (menkul kıymetler ve bankacılık) uzmanları ve akademisyenlerini bir araya getirecek. Çin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Akademisi temsilcileri, Shenzhen bilgi hizmeti Blockchain Derneği, Şangay Blok Zinciri Teknolojisi Derneği, WaykiChain ekosistem ortakları, blok zinciri endüstrisinin büyük isimleri, geliştiriciler ve teknoloji meraklıları ve kripto para birimi gazileri. Blockchain ve DeFi’nin popüler ve en yeni konuları ile blockchain ve DeFi ticaretinin gelecekteki gelişimi ve fırsatlarına dair içgörüler anahtar içerik olacak.
Bu proaktif konferans, sektörün istikrarlı ve düzenli gelişimine yardımcı olmak için blockchain finansının bilgi birikimi ve yeniliğini, kamu zinciri ve DeFi ekolojisi ile bir araya getiriyor. WaykiChain, kullanıcılara verimli açık protokoller üzerinde çalışan tek elden finansal hizmetler sağlayan ve yeni bir yolculuk için yelkenler belirleyen kapsamlı bir entegre DeFi ekosistemi oluşturur!

Let’s Connect:
https://t.me/Vincent_Lionheart
https://twitter.com/BitCoinBanka
https://www.linkedin.com/in/vincentlionheart/
https://reddit.com/user/Vincent_Lionheart/
https://medium.com/@BitCoinBanka
https://www.youtube.com/c/CryptoBullEvaluations

--

--

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store