WebExpo představuje — Pavlína Chloupková

Pavlína je v rámci WebExpa styčná osoba. Díky ní si všichni konferenci užijeme v radosti a bez starostí. Co patří mezi nejčastější otázky návštěvníků a kde mají největší Snickersky?

Foto: Pavlína Chloupková

Co je teď tvoje aktuální agenda a na co se můžou účastníci těšit?

Kromě programu samotné konference se určitě můžou těšit na party. Tento týden řeším hlavně komunikaci s partnery, domlouvám hotely, proplácím faktury a odpovídám na nejrůznější otázky účastníků.

A na co se třeba ptají? Je to něco ohledně lístků?

Přesně tak — třeba jestli je potřeba někde vyzvednout zakoupené vstupenky. Není to nutné, protože se vydávají ve formě visaček až během konference u registračního centra v Lucerně nebo ve čtvrtek na warm up party v La Loce. Takže jestli se těší, můžou se zatím dívat jenom na fakturu, která přijde v e-mailu s potvrzením platby.

Můžu si třeba vyměnit vstupenku s kolegou?

Jasně. Visačky tiskneme až těsně před akcí. Času zatím dost a můžeš to udělat i on-line přes odkaz v mailech s potvrzením objednávky i potvrzením platby, takže stačí přes něj změnit jméno na kolegovo.

A tvoje oblíbená otázka?

Jestli je možné si vzít na akci psa! Bohužel to vzhledem k povaze prostor není možné, takže zvířata raději doporučuju nechat doma. Zatím moc kuriozit nemám, musíš si počkat na hektický začátek září. 🙈

Letos máme jako podtéma konference obsese jako radost z tvorby. Do čeho jsi nadšená?

Já nejsem narozdíl od ostatních webový tvůrce. Hraju ale závodně ping-pong a na konci sezóny jsem konečně postoupila do první české ligy. Pinec se hraje od října do března, takže to krásně vychází s WebExpem. Na svoji premiéru v lize se docela dost těším. Bude to asi dost náročné na přípravu a nechci si udělat ostudu. Studovala jsem podnikání a administrativu, teď budu dokončovat systémové inženýrství na ČZU a dřív mě docela bavila statistika. No a pak mi jednou Šárka řekla, jestli chci dělat WebExpo. Šla jsem do toho už několikrát a nelituju!

Ping & Pong

A cestování? Kde se dají sehnat ty supersnickersky?

Ta fotka je samozřejmě z USA, to jinde nekoupíš. Byla jsem tam rok jako au-pair na Long Islandu a trošku jsem tam pocestovala — třeba Grand-Canyon a tak.

— Filip


Konference se koná 23. — 24. září v Praze. Aktuálně mezi největší star patří Harry Roberts, Michael Lopp a také Peter Morville nebo Mark Boulton. Další speakeři budou postupně následovat a celý program zveřejníme do začátku srpna.

Lístky se zatím ještě dají koupit.

Těšíte se? Máte otázky nebo připomínky? Pište si s námi třeba na Twitteru.