Taşucu Posta Kartı — XPCD0102

Minimal bir tasarıma sahip olan bu posta kartı, hibisküs çiçeğinin son derece yaygın olduğu ünlü tatil beldesi Taşucu’ndan yola çıkarak hazırlanmıştır. Son derece şık ve güzel olan bu ürünü, kendiniz için hatıra olarak satın alabileceğiniz gibi Türkiye’de yada dünyanın farklı bölgelerinde bulunan dostlarınıza sizden özel ve keyifli bir anı göndermek için de tercih edebilirsiniz. Dijitalleşmenin revaçta olduğu şu günlerde, dostlarınızın sizden fiziksel bir kart alması onları eminiz ki çok mutlu edecektir.

xArteria tarafından sunulan posta kartları, yaklaşık 10x15cm ebatlarındadır ve tek katlıdır. Ön tarafında yüksek kaliteli dizaynlar, arka tarafında ise mesajınızı yazabileceğiniz genişlikte bir alan ile birlikte adres için ayrılmış özel bir bölüm yer almaktadır.

Ürünün satış ambalajı içinde 6 adet kart yer almaktadır. Mat ve kaliteli kalın bir kağıda baskısı yapılan ürünlerin görünümü son derece şık ve zariftir. Standart mektup zarfının içine sığacak şekilde tasarlanmıştır ve PTT ile zarfsız da gönderilebilmektedir. Ürünle birlikte zarf gönderilmemektedir. Ürünler sipariş usulü hazırlandığı için iadeleri mümkün değildir.

xArteria Posta Kartları, sanalpazar.com üzerinden güvenli e-ticaret altyapısı ile satılmaktadır. Ürünleri incelemek ve güvenli e-ticaret modülü ile satın almak için lütfen aşağıdaki linki ziyaret edin.

http://www.sanalpazar.com/tasucu-posta-karti-xpcd0102/i-67594464

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.