Ісландія: що з собою взяти?

Одяг

Мені було дуже боляче дивитись на дівчаток в конверсах і легеньких парках, які йшли під зливою посеред холодної пустелі. Тож найважливішим пунктом у списку речей, які варто з собою взяти, однозначно є одяг.

Головне правило — багатошаровість. Погода міняється дуже різко. Спекотно — зняв верхню куртку. Стало холодно — надягнув на себе додаткових два шари. Просто і зручно.
Ось і весь секрет.
 1. Взуття
  Воно має бути дійсно зручне, бажано водонепроникне. В ідеалі, звісно, трекінгове. У мене такого не було, нового не купила, тож була в тімберлендах. Але дуже раджу придбати хороше :)
 2. Штани
  Беріть зручні (ніяких джинсів!) і одну пару водонепроникних легеньких, які можете взяти з собою в рюкзачок будь-куди на випадок дощу. Пара утеплених штанів буде не зайвою, особливо в холодний сезон.
 3. Верхній одяг
  Мастхев — це водонепроникна куртка. Парасоля там ні до чого — вітер. Тож верхній одяг має бути ще й вітростійким. Додатково в мене була з собою ще одна легенька, але тепла куртка і фліс.
 4. Аксесуари
  Обов’язково беріть шапку, рукавички, сонячні окуляри та сонцезахисний крем (так, погода настільки різна) і маленький портфель, аби брати з собою необхідні речі, коли виходите з машини.
 5. Білизна
  Пам’ятаєте про багатошаровість? Пакуйте тоненькі термоштани, термофутболку. Дівчата — забудьте про пушапи і відпочиньте. Лише спортивні варіанти :) Трекінгові носочки теж не завадять.

Ісландія — це чудова можливість почуватися зручно і комфортно кожного дня. Головне потурбуватись про одяг, який привезете з собою. І гарантую — погана погода вам не буде страшна.

Якщо у вас це перша поїздка такого активного плану, то вам прийдеться витратити не малу суму. Зате, одного разу придбавши усе необхідне, ви забудете про подібні проблеми на довгі роки. Особливо, якщо оберете якісну хорошу фірму (як North Face, наприклад). А, головне, під час поїздки більше шансів не захворіти та менше шансів на зіпсований настрій :)

і светрик для фото :)

Додатково

Не одягом одним, правда ж?

Не зайвим буде взяти з собою також:

 • Аптечку
  Ще один маст хев. Зберіть стандартну аптечку + ваші індивідуальні ліки.
 • Путівник
  ..і карту. Під час подорожі автомобілем дуже знадобиться. Детальніше тут.
 • Місцеву карточку
  Окей, це не зовсім те, що ви можете з собою взяти (радше купите на місці), але все ж важливо :) З місцевою карткою ви зможете не тільки вільно телефонувати, але і матимете доступ до інтернету.
 • Зарядку для машини
  Запитайте в сервіса, де ви орендуєте авто, чи вони таку зарядку для вашого телефону надають. Можливо, брати не прийдеться :)

Дякую вам і чарівної подорожі ❤

.

Путівник Ісландією:


Слідкуйте за оновленнями: